Soutěžte o super ceny od výrobce Collar se soutěžním QR kódem na Pulleru!

Jak se zapojit do soutěže

Každý Puller velikosti Micro, Mini, Midi a Standard z našeho e-shopu nyní obsahuje QR kód, který je vaší vstupenkou do soutěže.

1. Načtěte QR kód z Pulleru do svého chytrého telefonu. QR kód načtěte tak, že otevřete foťák, jako kdybyste chtěli pořídit snímek, mobil přiblížíte ke QR kódu tak, aby se objevil rámeček čtečky a mobil vám pak nabídne přejít na stránku https://puller.com/en/promo-puller/ přímo ve vašem telefonu. Před načtením QR kódu na žlutém štítku zakryjte QR kód pod ním, aby došlo k načtení správného QR kódu.

2. Nabídku potvrdíte a dostanete se na stránky výrobce, kde vyplníte formulář se svými údaji pro zařazení do soutěže (Jméno/Firma; Telefon; E-mail; Země) a do posledního políčka s názvem "Code" vyplníte kód svého Pulleru, který najdete unvitř komiksu.

3. Formulář odešlete a můžete se těšit na slosování, které probíhá každý týden! Po odeslání formuláře dostanete od výrobce Collar e-mail s dalšími instrukcemi.

Mrkněte na krátké návodné video od vítěze kšiltovky @corgithas (Okem cvakem), jak se do soutěže zapojit.

 

O co se soutěží

1. Každý týden se losuje výherce parádní originální kšiltovky PULLER.

2. Každý měsíc se losuje výherce super triko Puller se stříbrným potiskem, které nosí i autor Pulleru Serg Shkot na svých workshopech!

3. Hlavní výhra bude vylosována 1. 12. 2020. Hlavní výhra je tajemství, které neznáme ani my, takže vám to bohužel neprozradíme, o to víc se těšíme :-).

plakát soutěže

Jak se o výhře dozvíte a jak jí dostanete

O vítězích slosování se dozvíte přímo od výrobce Collar, který pak zajistí zaslání výhry k vám, ať už přímo nebo prostřednictvím vašeho prodejce.

Fandíme našim Pullermaniakům a přejeme hodně štěstí!!!