Často se ptáte

Když zboží objednám dnes, za jak dlouho mi přijde? 

Standardně vyskladňujeme objednávky ještě týž den nebo následující pracovní den. Zásilku pečlivě zabalíme a předáme dopravní společnosti k transportu. Většina standardních dodávek je předána za 2 až 3 pracovní dny.

Jak postupovat, když je zásilka viditelně poškozená?

V tomto případě je ideální zásilku nepřebírat dříve, než poškození oznámíte dopravci. Pořiďte si při převzetí fotodokumentaci a do potvrzení o předání zásilky uveďte, že zásilka je poškozená. Poškození zásilky pak musíte reklamovat u přepravní společnosti.

Co, když chci zboží vyměnit, jak mám postupovat?

Chápeme, že se může stát, že je vašemu rebelovi vybraný obleček, postroj nebocokoliv jiného nesedí. Neváhejte zboží dobře zabalit a pošlete jej zpět k nám na adresu Pražská 179, 267 12 Loděnice. Jen připomínáme, že podle zákona máte na výměnu či vrácení zboží 14 dní. K výměně zboží vyplňte "Formulář pro výměnu zboží" a vložte jej do balíčku. Formulář najdete na stránce Ke stažení.

Potřebuji zboží reklamovat, jak na to? 

Reklamaci můžete zaslat na adresu: Pražská 179, 267 12  Loděnice. Každé reklamaci se pečlivě věnujeme. Každou vadu necháme posoudit výrobcem, který se k reklamaci vyjádří a zároveň navrhne ideální řešení. Posouzení a vyřešení reklamace zabere maximálne 30 dní. K výměně zboží vyplňte "Formulář pro uplatnění reklamace" a vložte jej do balíčku. Formulář najdete na stránce Ke stažení.

Je možno vás osobně navštívit?

Navštívit nás můžete v naší provozovně na adrese Pražská 179, 267 12 Loděnice, kde je pro vás připravena výdejna e-shopu. Rádi vám zde vaší e-shopovou objednávku připravíme k osobnímu odběru a zde si také zboží můžete vyzkoušet i s vaším mazlíčkem. 

Máte slevový program pro stálé zákazníky?

Ke každému nákupu na e-shopu nad 1000 Kč a nad 3000 Kč si můžete vybrat v nákupním košíku dárek. Za menší nákup získáte menší dárek a za větší nákup větší dárek, to je jasňačka! 

Navíc za své nákupy na e-shopu získáváte na svůj účet RebelBody, které můžete po převodu na Kredit uplatnit při nákupu a získat tak zajímavou slevu nebo je vyměnit za dárkové poukazy. Znamená to, že RebelBody získají věrní a registrovaní :-). Jak na to, čtěte zde: Věrnostní program.

Pokud chcete ulovit ty nejlepší nabídky v průběhu roku, sledujte náš Facebook, tam se vždy objeví jako první.

Na e-shopu najdete samostatnou sekci AKCE, kde jsou všechny zlevněné produkty na jednom místě.

Kde si mohu vyzvednout svojí internetovou objednávku?

Máte několik prověřených možností, jak svou objednávku dopravit až k vám. Všechny nabízené způsoby dopravy, jsou léty prověřeny a máme vyzkoušeno, že se zásilky ke každému Rebelovi dostanou včas. Podrobnosti o možnostech dopravy najdete na stránce Doprava a platba. Osobní odběr je možný na adrese: Rebel Dog, Pražská 179, 267 12 Loděnice.

Je možné objednávku změnit, doplnit nebo dokonce zrušit?

Pokud chcete svou objednávku opravit, doplnit nebo zrušit ještě těsně poté, co nám byla doručena, lze změny udělat bezplatně, ale pouze v případě, že balíček ještě není na cestě. V takovém případě se informujte na tel: +420  773 277 316. Zabalenou a odeslanou a objednávku již bohužel nelze měnit. V takovém případě musíte postupovat buď odstoupením od kupní smlouvy nebo výměnou zboží, podle zákona máte na výměnu či vrácení zboží 14 dní. Formuláře najdete na stránce Ke stažení.

Vaše zboží je super a rád bych ho nabízel/a ve svém vlastním obchodě pro zvířata, dodáváte i velkoobchodně?

Určitě, pokud se vám naše produkty líbí a chcete je zařadit do sortimentu vašeho obchodu, koukněte do záložky Velkoobchod. Náš velkoobchodní sortiment, který v naší nabídce zcela zásadně převažuje, můžete filtrovat v každé kategorii zaškrtnutím políčka "velkoobchod" ve filtru "cena a dostupnost".