Nechcete svého mazlíčka vynechat z žádného dobrodružství? Skvělé!

Nezapomínejte ale na jeho potřeby při cestách. V následujícím článku probereme pitný režim, do čeho zabalit granule, proč mít s sebou antiparazitní deku, cestovní pelíšek a jak si váš pes může své věci dokonce odnést sám.

Pitný režim

Asi nemusíme připomínat, že pes by měl mít neustálý přístup k čerstvé pitné vodě, aby u něj nedošlo k dehydrataci nebo přehřátí organismu. Nejpraktičtější je mít po ruce naplněnou cestovní lahev s miskou, když jste v pohybu (například vyrazíte na túru, nebo delší vycházku). Pokud naopak vyrážíte třeba na chatu a nechcete se tahat s klasickými těžkými nebo neskladnými miskami, které máte doma, doporučujeme vyzkoušet skládací silikonové misky DogLover. Nikdy neztrácejí tvar a dají se využít jak na vodu, tak na granule i mokré krmivo (lze jej v ní i ohřívat).

Granule sbalené na cesty

Psí krmivo snadno a rychle podléhá zkáze a bez správného skladování může rychle ztrácet svou chuť, a především výživovou hodnotu. Proto pro vás máme tip na PFAT Bag. Jedná se o cestovní vak na granule z robustního nylonu s nepromokavou vnitřní vrstvou pro vzduchotěsný transport i skladování psích granulí. Dá se mimochodem využít i na mokré prádlo, osušek od písku, dek plných psích chlupů a podobně.

Pohodlný odpočinek

rd-600-19.jpg

Kdo si rád nenatáhne tlapky po výletě, nebo třeba běhání po lese či na zahradě? Pelíšek, nebo spíš matrace SCOOTER je ideální jak do auta, do klece, na pohovku, kde tak svému psovi vymezíte prostor pro odpočinek. Pelíšek je lehoučký a pro převoz ho jednoduše smotáte a vezmete kam bude třeba. Pro odpočinek venku bez dotěrného hmyzu pro vás i vašeho psa doporučujeme antiparazitní deku BODYGUARD.

Proč byste se s tím tahali?

Nekruťte hlavou, vše nemusíte nacpat jen do svého zavazadla, váš rebel si to nejnutnější může odnést sám díky batohu na psí záda OUTWARD HOUND QUICK RLEASE. Základem psího batohu je postroj, na který jsou připevněny dvě vnější, velmi prostorné kapsy se síťovanými přihrádkami a elastickým držákem na vodu.

Co balíte svým mazlíčkům na cesty vy? Napište nám na Facebook nebo Instagram.