Rebel Cat přírodní stelivo hrudkující Corn Ultra

Přírodní silně hrudkující stelivo, dokonale pohlcuje pachy a udržuje toaletu dlouho čistou. Kočičí stelivo Rebel Cat Corn Ultra je vyrobeno z vybraných kukuřičných zrn bez přidání dalších obilovin. Neobsahuje chemické přísady, díky čemuž je zcela přírodní,...
245 Kč - 735 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-RC848CU-111-XML
Vše od výrobce Rebel Cat
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
Rebel Cat přírodní stelivo hrudkující Corn Ultra
Rebel Cat přírodní stelivo hrudkující Corn Ultra
245 Kč - 735 Kč
 Popis
Přírodní silně hrudkující stelivo, dokonale pohlcuje pachy a udržuje toaletu dlouho čistou.

Kočičí stelivo Rebel Cat Corn Ultra je vyrobeno z vybraných kukuřičných zrn bez přidání dalších obilovin. Neobsahuje chemické přísady, díky čemuž je zcela přírodní, ekologické a bezpečné pro zvířata i přírodu. Je splachovatelné a kompostovatelné. Produkt je velmi účinný a toaleta vaší kočky vydrží dlouho čistá.

Stelivo je ve formě jemné drti, která díky použití speciální technologie tvoří ihned po namočení velmi kompaktní hrudku. Hrudky snadno vyjmete lopatkou. Toaletu udržíte čistou i několik týdnů. Hrudky steliva a výkaly můžete splachovat do WC. Na jedno spláchnutí doporučujeme likvidovat maximálně 300g steliva (2 - 3 hrudky).

Stelivo Corn Ultra má nízkou prašnost, téměř se nelepí na kočičí tlapky a málo se vynáší z kočičí toalety.

Podestýlka Rebel Cat Corn Ultra perfektně pohlcuje vlhkost a nepříjemné pachy, dobře si poradí i s tím, že jednu toaletu používá více kočičích rebelek. Bude také dobře fungovat u koťat nebo v domácnosti se štěňaty a psy, kteří vše zkoumají a mohou zkonzumovat malé množství steliva.

Stelivo je balené v papírových pytlech s uchy pro snadné nošení s dostatečnou nosností. Pytel jednoduše otevřete tím, že na jedné straně zatáhnete za provázek, kterým je stelivo v horní části prošito a sešití "rozpářete". Pytel je zcela recyklovatelný, vyhazujte do tříděného odpadu na papír.

Benefity kočičí podestýlky Rebel Cat Corn Ultra:

- silně hrudkující
- splachovací
- pohlcuje zápach
- absorbuje kyselinu čpavkovou
- kompostovatelná
- bez přidané vůně
- vegan
- 100% ekologická
- recyklovatelný papírový obal

Varianty:
balení: 7 litrů / 3,8 kg
balení: 25 litrů / 15,1 kg

Instrukce k použití:

Nasypte do kočičí toalety vrstvu steliva 4 - 7cm vysokou. Stelivo tvoří jednoduše vyjmutelné hrudky. Kočičí toaletu udržujte čistou denním odstraňováním hrudek a pevného odpadu. Ty vhazujte splachujte do WC nebo do směsného odpadu (v uzavřeném obalu). Doplňujte stelivo podle potřeby pro udržení vrstvy v rozmezí 4 - 7cm. Celou toaletu doporučujeme vymýt a celou podestýlku vyměnit každých 30 - 60 dní (dle stavu toalety). Před výměnou vyjměte hrudky a pevný odpad, který zlikvidujte obvyklým způsobem. Zbytek podestýlky můžete bez obav vysypat na kompost nebo do tříděného odpadu na bioodpad (Pozor! Do bioodpadu nepatří exkrementy masožravých zvířat.)

Upozornění:

Po manipulaci s použitým stelivem pro kočky si důkladně umyjte ruce. Kočičí výkaly mohou obsahovat parazity, kteří mohou způsobit toxoplazmózu.
Nepotravinářský produkt, který neohrožuje zvířata v případě nepředvídané konzumace.

Výrobce PGPJ, vyrobeno pro Rebel Dog s.r.o.
Značka: Rebel Cat
Poslední aktualizace: 2023/03
 O Výrobci
Rebel Cat

Rebel Cat

Nová značka přírodních steliv pro kočky. Podestýlky REBEL CAT jsou hrudkující, mají skvělé vlastnosti a jsou ekologické. Všechny podestýlky jsou kompostovatelné, splachovatelné, jsou nezávadné a neohrožují kočky v případě nepředvídané konzumace. Steliva jsou téměř bezprašná a téměř se nevynáší z toalety. Výhodou kočičích steliv REBEL CAT je také jejich nízká spotřeba. Díky tomu, že velmi dobře pohlcují pach moči a skvěle hrudkují, udrží kočičí toaletu dlouho čistou. Vy jen vyhazujete hrudky a dosypáváte stelivo. Podestýlky jsou baleny v papírových pytlech, které jsou plně recyklovatelné.