Rebel Cat přírodní stelivo hrudkující Corn & Hemp

Přírodní hrudkující konopné stelivo má antibakteriální vlastnosti, je bezprašné a nevynáší se. Ideální pro více koček. Kočičí stelivo Rebel Cat Corn & Hemp je vyrobeno z kukuřičných klíčků, konopných stonků a konopných vláken. Neobsahuje chemické přísady,...
255 Kč - 765 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-RC847CH-111-XML
Vše od výrobce Rebel Cat
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
Rebel Cat přírodní stelivo hrudkující Corn & Hemp
Rebel Cat přírodní stelivo hrudkující Corn & Hemp
255 Kč - 765 Kč
 Popis
Přírodní hrudkující konopné stelivo má antibakteriální vlastnosti, je bezprašné a nevynáší se. Ideální pro více koček.

Kočičí stelivo Rebel Cat Corn & Hemp je vyrobeno z kukuřičných klíčků, konopných stonků a konopných vláken. Neobsahuje chemické přísady, díky čemuž je zcela přírodní, ekologické a bezpečné pro zvířata i přírodu. Je splachovatelné a kompostovatelné. Produkt je vysoce účinný. Má antibakteriální a protiplísňové vlastnosti.

Stelivo je ve formě jemných peletek průměru 3,5 mm, které po namočení dobře hrudkují. Hrudky snadno vyjmete lopatkou (doporučujeme lopatku s většími otvory). Toaletu udržíte čistou až několik týdnů. Hrudky steliva a výkaly můžete splachovat do WC. Na jedno spláchnutí doporučujeme likvidovat maximálně 300g steliva (2 - 3 hrudky).

Stelivo Corn & Hemp je díky tvaru peletek bezprašné, nelepí se na kočičí tlapky a téměř nedochází k jeho vynášení z kočičí toalety.

Podestýlka Rebel Cat Corn & Hemp perfektně pohlcuje vlhkost a nepříjemné pachy, dobře si poradí i s tím, že jednu toaletu používá více kočičích rebelek. Bude také dobře fungovat u koťat nebo v domácnosti se štěňaty a psy, kteří vše zkoumají a mohou zkonzumovat malé množství steliva.

Stelivo je balené v papírových pytlech s uchy pro snadné nošení s dostatečnou nosností. Pytel jednoduše otevřete tím, že na jedné straně zatáhnete za provázek, kterým je stelivo v horní části prošito a sešití "rozpářete". Pytel je zcela recyklovatelný, vyhazujte do tříděného odpadu na papír.

Benefity kočičí podestýlky Rebel Cat Corn & Hemp:

- antibakteriální
- protiplísňový efekt
- hrudkující
- nelepí se na tlapky
- bezprašná
- splachovací
- pohlcuje zápach
- kompostovatelná
- bez přidané vůně
- vegan
- 100% ekologická
- recyklovatelný papírový obal

Varianty:
balení: 7 litrů / 3,8 kg
balení: 25 litrů / 15,1 kg

Instrukce k použití:

Nasypte do kočičí toalety vrstvu steliva 4 - 7cm vysokou. Stelivo tvoří jednoduše vyjmutelné hrudky. Kočičí toaletu udržujte čistou denním odstraňováním hrudek a pevného odpadu. Ty vhazujte splachujte do WC nebo do směsného odpadu (v uzavřeném obalu). Doplňujte stelivo podle potřeby pro udržení vrstvy v rozmezí 4 - 7cm. Celou toaletu doporučujeme vymýt a celou podestýlku vyměnit každých 30 - 60 dní (dle stavu toalety). Před výměnou vyjměte hrudky a pevný odpad, který zlikvidujte obvyklým způsobem. Zbytek podestýlky můžete bez obav vysypat na kompost nebo do tříděného odpadu na bioodpad (Pozor! Do bioodpadu nepatří exkrementy masožravých zvířat.)

Upozornění:

Po manipulaci s použitým stelivem pro kočky si důkladně umyjte ruce. Kočičí výkaly mohou obsahovat parazity, kteří mohou způsobit toxoplazmózu.
Nepotravinářský produkt, který neohrožuje zvířata v případě nepředvídané konzumace.

Výrobce PGPJ, vyrobeno pro Rebel Dog s.r.o.
Značka: Rebel Cat
Poslední aktualizace: 2023/09
 O Výrobci
Rebel Cat

Rebel Cat

Nová značka přírodních steliv pro kočky. Podestýlky REBEL CAT jsou hrudkující, mají skvělé vlastnosti a jsou ekologické. Všechny podestýlky jsou kompostovatelné, splachovatelné, jsou nezávadné a neohrožují kočky v případě nepředvídané konzumace. Steliva jsou téměř bezprašná a téměř se nevynáší z toalety. Výhodou kočičích steliv REBEL CAT je také jejich nízká spotřeba. Díky tomu, že velmi dobře pohlcují pach moči a skvěle hrudkují, udrží kočičí toaletu dlouho čistou. Vy jen vyhazujete hrudky a dosypáváte stelivo. Podestýlky jsou baleny v papírových pytlech, které jsou plně recyklovatelné.