Yeowww Sardinka plněná bio šantou

Yeowww Sardinka plněná pouze šantou kočičí (catnipem) vaše kočky naprosto uchvátí. Yeowww bio šanta kočičí je organicky pěstovaná na farmách v USA, je zcela bez pesticidů, chemických postřiků a je sklízená ve správnou dobu, aby měla ty nejlepší vlastnosti....
145 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-YEOW012-111-XML
Vše od výrobce Yeowww
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
Yeowww Sardinka plněná bio šantou
Yeowww Sardinka plněná bio šantou
145 Kč
 Popis
Yeowww Sardinka plněná pouze šantou kočičí (catnipem) vaše kočky naprosto uchvátí. Yeowww bio šanta kočičí je organicky pěstovaná na farmách v USA, je zcela bez pesticidů, chemických postřiků a je sklízená ve správnou dobu, aby měla ty nejlepší vlastnosti. Náplň hračky obsahuje směs listů a květů šanty kočičí bez příměsi dalších bylin a jiných výpní.

Catnip neboli šanta kočičí (v německých zemích se jí říká „kočičí meduňka", společnou mají vůni i vlastnosti) stimuluje kočičí smysly, nemá žádné vedlejší účinky a není návyková (kočka se s ní nemůže předávkovat).

Jak se šanta (catnip) projevuje u koček?

Běžné chování, které kočky projevují, když se dostanou do kontaktu se šantou je, že se začnou o rostlinu otírat, válet se po ní, olizují ji a žvýkají. Doba, kdy šante na kočku působí je obecně mezi 5 a 15 minutami, poté se obvykle dostaví čichová únava.

Jsou kočky, které šantu milují, ale je i část koček, které si jí nevšímají. Je vypozorováno, že koťata do 8 týdnů věku nebo naopak starší zvířata na šantu často nereagují vůbec, což se u našich koček nepotvrdilo :-). Takže pokud vaše kočka šantu miluje, dopřejte jí tento přírodní relaxační požitek.

Bio šantu Yoewww u nás koupíte i jako sušenou bylinu v sáčcích. Ta je ideální na výrobu vlastních hraček pro kočky nebo k oživení hraček, které už vaší kočičku omrzely.

Využití šanty kočičí je široké

Šanta obsahuje kromě jiných i látku nepelakton, která je známá svými účinky na kočkách. Co jste ale možná nevěděli, že látky obsažené v šantě odpuzují komáry a šváby, krysy a myši. Šanta se ale využívá podobně jako meduňka i v lidském léčitelství. Čaj ze šanty uklidňuje, působí proti stresu a pomáhá při problémech s usínáním. Díky svým dezinfekčním účinkům podporuje hojení ran, je skvělým prostředkem při léčbě bronchitidy, ale pomáhá i při problémech s trávením a při nadýmání. Bylinná koupel vás uvolní po náročném dni.

UPOZORNĚNÍ: Sušená bylina není určena ke konzumaci! Po konzumaci velké části rostliny může kočka vykazovat slintání, ospalost, úzkost, poskakování a předení.

Balení: 1ks

Značka: Yeowwww
Dovozce a distributor: Rebel Dog s.r.o.
Poslední aktualizace: 2023/11
 O Výrobci
Yeowww

Yeowww

Yeowww jsou výrobky z bio šanty kočičí z farem z USA. Tato organicky pěstovaná šanta kočičí je zcela bez pesticidů a chemických postřiků, je sklízená ve správnou dobu, aby měla ty nejlepší vlastnosti. Hračky Yeowww jsou pro kočky dokonale přitažlivé! Šanta v sáčcích je ideální na výrobu vlastních hraček pro kočky nebo k oživení hraček, které už vaší kočičku omrzely.