Plyšové Puzzle Veverky v pařezu

Když ti jeden plyšák nestačí, chtěj rovnou celou bandu pískacích veverek, které budeš hledat v pařezu. Plyšové puzzle Veverky v pařezu obsahují plyšový kmen stromu s několika otvory a se třemi pískacími veverkami. Schovejte vetverky do pařezu a nechte...
Plyšové Puzzle Veverky v pařezu Plyšové Puzzle Veverky v pařezuPlyšové Puzzle Veverky v pařezuPlyšové Puzzle Veverky v pařezuPlyšové Puzzle Veverky v pařezu
359 Kč - 559 Kč
Vyberte si variantu
359 Kč - 559 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-OH31001-111
Vše od výrobce Outward Hound
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
Plyšové Puzzle Veverky v pařezu
Plyšové Puzzle Veverky v pařezu
359 Kč - 559 Kč
 Popis
Když ti jeden plyšák nestačí, chtěj rovnou celou bandu pískacích veverek, které budeš hledat v pařezu. Plyšové puzzle Veverky v pařezu obsahují plyšový kmen stromu s několika otvory a se třemi pískacími veverkami.

Schovejte vetverky do pařezu a nechte svého chlupáče, aby je v otvotech vylovil a z pařezu vytáhl. S veverkami si pak může hrát. Do pařezu můžete schovat i jinou hračku nebo nějakou tu dobrotu, aby byla hra jěště zábavnější. Ideální jsou např. proužky sušeného masa nebo kvalitní žvýkací kostičky.

Interaktivní plyšové puzzle jsou navrženy tak, aby vybízeli ke společné zábavě pejska a páníčka. Nabízejí pro vašeho pejska mnoho zábavy při hledání zvířátek, zároveň stimulují k přemýšlení a vašeho mazlíka zabaví po psychické stránce.

Jsou vyrobeny z plyše a podšity pevným materiálem, všechny otvory a okraje jsou vyztuženy, aby hračka dlouho vydržela a hra byla bezpečná. Pískací veverly jsou precizně zpracovány, jsou roztomilé na pohled i příjemné na dotek. Všechny děti je budou vašemu pejskovi závidět.

Plyšové hračky jsou určeny pro hru pod dozorem, v případě poškození hračky odstraňte malé části, aby nedošlo k jejich polknutí. Vybírejte velikost a typ hračky dle velikosti a temperamentu svého mazlíčka.

Plyšové puzzle nejsou vhodné pro destruktory a úporné žvýkače.

Puzzle Veverky Small obsahuje:
- pařez 18 x 18 x13cm + 3 veverky

Puzzle Veverky Medium obsahuje:
- pařez 16 x 16 x 24cm + 3 veverky

Puzzle Veverky Large obsahuje:
- pařez 19 x 19 x 27cm + 3 veverky

Výrobce: Outward Hound
Dovozce a distributor: Rebel Dog, www.rebeldog.cz
Poslední aktualizace: 2021/01
 O Výrobci
Outward Hound

Outward Hound

Americký výrobce kvalitního outdoorového sortimentu pro psy, nápaditých a odolných hraček a dalšího sortimentu. V současné době značka Outward Hound zahrnuje i další značky, jako je Bionic, Nina Ottosson, Petstages a Dublin Dog. V minulosti vyvíjela velmi unikátní hračky pod názvem Kyjen.