Vodítko nylonové WAUDOG Summer (122cm/2,5cm)

Miluješ barvy stejně jako tvůj paníček? Tak si zakňuč o nové krásně barevné nylonové vodítko WAUDOG SUMMER , doplň ho také o stejně barevný obojek. Pevný a kvalitní nylonový materiál zajistí, že vám vodítko vydrží delší dobu, vydrží i vodní radovánky vašeho pejska a snadno se čistí. Barvy vydrží dlouho stejně výrazné. Skoba na vodítku je vyrobena z odolné oceli se speciálním povrchem odolným proti opotřebení a chrání proti zrezivění. Výhody : - zajímavé vzory - vícebarevné provedení - skoba na připnutí vodítka je odolná proti poškrábání a rezivění - pevný a kvalitní materiál - snadné čištění...
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Do 30 dnů
Do 30 dnů
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Kód produktu: RD-WA4604
Vše od výrobce CoLLaR
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?

Popis:

Miluješ barvy stejně jako tvůj paníček? Tak si zakňuč o nové krásně barevné nylonové vodítko WAUDOG SUMMER , doplň ho také o stejně barevný obojek.

Pevný a kvalitní nylonový materiál zajistí, že vám vodítko vydrží delší dobu, vydrží i vodní radovánky vašeho pejska a snadno se čistí. Barvy vydrží dlouho stejně výrazné.

Skoba na vodítku je vyrobena z odolné oceli se speciálním povrchem odolným proti opotřebení a chrání proti zrezivění.

Výhody :
- zajímavé vzory
- vícebarevné provedení
- skoba na připnutí vodítka je odolná proti poškrábání a rezivění
- pevný a kvalitní materiál
- snadné čištění
- vhodný i do vody

Velikosti : 122cm / 2,5cm

Výrobce: Collar
Dovozce a distributor pro ČR: www.rebeldog.cz
 O Výrobci
CoLLaR

CoLLaR

Společnost COLLAR byla založena v roce 1995 pod mottem "pouze inovace" a nabízí širokou škálu produktů. Jejich inovace jsou úžasné a COLLAR je jednou z našich top značek, které dovážíme. Základním sortimentem je hned několik kolekcí nádherných kožených obojků a votítek, které jsou vyráběné ručně. Jejich kvalita a vzhled jsou luxusní, jejich ceny jsou lidové. Mezi top sellers patří výcviková pomůcka Puller, která má obrovské možnosti využití v tréninku a práci se psy a zároveň je pro psy neodolatelnou hračkou. Sezónním želízkem v ohni jsou bundičky pro psy Airy Vest, které jsou nejlehčí na světě. Škála krásných barev a množství velikostí z nich dělá oblečky, které padnou a sluší každému pejskovi.

Více informací