HILL´S FELINE S/D Dry 5kg

Prescription Diet™ Feline s/d™ bylo vytvořeno veterináři k podpoře řešení výskytu struvitových krystalů a kamenů u koček. Klíčové výhody: Prescription Diet™ Feline s/d™ bylo vytvořeno veterináři k podpoře řešení výskytu struvitových krystalů a kamenů u koček. Pomáhá rozpouštět struvitové kameny. Udržuje pH moči v kyselé oblasti k podpoře zvýšení rozpustnosti struvitů. Složení/Ingredience: Drůbeží moučka, mletá rýže, živočišný tuk, kukuřičná glutenová moučka, rostlinný olej, sušená celá vejce, chlorid draselný, proteinový hydrolyzát, síran vápenatý, sůl, taurin, vitamíny a stopové prvky, s konzervanty...
1 133 Kč 985,22 Kč bez DPH
Do 2 dnů
Do 2 dnů
1 133 Kč 985,22 Kč bez DPH
Kód produktu: KRM00405
Vše od výrobce Hill's
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?

Popis:

Prescription Diet™ Feline s/d™ bylo vytvořeno veterináři k podpoře řešení výskytu struvitových krystalů a kamenů u koček.

Klíčové výhody:
Prescription Diet™ Feline s/d™ bylo vytvořeno veterináři k podpoře řešení výskytu struvitových krystalů a kamenů u koček.
Pomáhá rozpouštět struvitové kameny.
Udržuje pH moči v kyselé oblasti k podpoře zvýšení rozpustnosti struvitů.

Složení/Ingredience:
Drůbeží moučka, mletá rýže, živočišný tuk, kukuřičná glutenová moučka, rostlinný olej, sušená celá vejce, chlorid draselný, proteinový hydrolyzát, síran vápenatý, sůl, taurin, vitamíny a stopové prvky, s konzervanty a antioxidanty.

Analýza / Průměrný obsah živin a kalorií najdete na stránkách výrobce: www.hillspet.cz

Krmný návod:
Následující dávkování je pouze orientační, protože potřeby koček se liší1,2. Dávkování by mělo být upraveno tak, aby byla udržena ideální tělesná hmotnost.

Tělesná hmotnost kg Granule gramy
2 30 - 40
3 40 - 55
4 50 - 65
5 55 - 80
6 65 - 90
7 + 11 na kg

Nákupem tohoto krmiva potvrzuji, že veterinární dietou budu krmit svého psa/kočku na základě stanovení diagnózy a na doporučení veterinárního lékaře. Vím, že během krmení veterinární dietou je doporučeno pravidelně chodit na kontroly k veterinárnímu lékaři minimálně každých 6 měsíců. Pokud bude můj pes/kočka v průběhu krmení veterinární dietou jakékoliv zdravotní potíže, neprodleně vyhledám odbornou veterinární pomoc.
 O Výrobci
Hill's

Hill's

Světoznámý výrobce komerčních krmiv Hill's Science Plan a veterinárních diet známých jako Hill's Prescription Diet.