Betadine sol. (zelená) - chirurgický roztok 30ml

Betadine je dezinfekční prostředek, který ničí řadu choroboplodných zárodků (antimikrobiální účinek) a je vhodný k dezinfekci pokožky a sliznic. Je vhodný pro výplachy hlubokých ran a povrchovou desinfekci drobných i rozsáhlých poranění. Působí na bakterie,...
Betadine sol. (zelená) - chirurgický roztok 30ml
119 Kč 108,18 Kč bez DPH
Do 2 dnů
Do 2 dnů
119 Kč 108,18 Kč bez DPH
Kód produktu: HDE00018
Vše od výrobce Betadine
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?

Popis:

Betadine je dezinfekční prostředek, který ničí řadu choroboplodných zárodků (antimikrobiální účinek) a je vhodný k dezinfekci pokožky a sliznic.

Je vhodný pro výplachy hlubokých ran a povrchovou desinfekci drobných i rozsáhlých poranění. Působí na bakterie, plísně, viry a prvoky. Přípravek je prakticky netoxický.

V otevřené ráně ani na sliznicích neštípe. Je vhodný jak pro humánní, tak pro veterinární účely, tzn. že s ním můžete vydesinfikovat ránu sobě i svému mazlíčkovi.

Složení:

léčivá látka: povidonum iodinatum 75 mg v 1 ml roztoku (odpovídá 7,5 % roztoku)

pomocné látky: nonoxinol, diolamid kyseliny laurové, ethoxylovaný tuk z ovčí vlny, hydroxypropylmethylcelulóza, čištěná voda, hydroxid sodný

Indikační skupina: Lokální antiseptikum, dezinficiens

Kontraindikace:
Přecitlivělost na jód nebo jinou složku přípravku, hypertyreóza, adenom štítné žlázy, dermatitis herpetiformis Duhring, použití před léčbou nebo vyšetřením radioaktivním jódem, nedoporučuje se používat ve 2. a 3. trimestru těhotenství a u kojících žen.
 O Výrobci
Betadine

Betadine

Roztoky pro účinnou desinfekci od firmy EGIS. V naší veterinární nemocnici jsou používány 100x denně a neměly by chybět v žádné domácí lékárničce.