Uro-Pet gel 120 g

Uropet pasta - dietetická pasta určená k prevenci vzniku močových kamenů u psů a koček a odstranění zápachu po moči. Příjemná chuť pasty umožňuje dlouhodobé a bezproblémové podávání. Použití pasty: K okyselení moče psa a kočky za účelem zamezení tvorby močových kamenů a k odstranění zápachu po moči. Aplikace přímo perorálně, s krmivem nebo v pitné vodě. Dávkování: - pes 1/2 až 3 čajové lžičky dle hmotnosti 2x denně - kočka 1/2 až 1 čajová lžička dle hmotnosti 2x denně Potřebnou dávku lze individuelně upravit. Před vlastním použitím je nutné poradit se s veterinárním lékařem, pastu nepodávat...
Uro-Pet gel 120 g
412 Kč 358,26 Kč bez DPH
Do 2 dnů
Do 2 dnů
412 Kč 358,26 Kč bez DPH
Kód produktu: VET03479
Vše od výrobce Vetoquinol
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?

Popis:

Uropet pasta - dietetická pasta určená k prevenci vzniku močových kamenů u psů a koček a odstranění zápachu po moči.

Příjemná chuť pasty umožňuje dlouhodobé a bezproblémové podávání.

Použití pasty:

K okyselení moče psa a kočky za účelem zamezení tvorby močových kamenů a k odstranění zápachu po moči. Aplikace přímo perorálně, s krmivem nebo v pitné vodě.

Dávkování:

- pes 1/2 až 3 čajové lžičky dle hmotnosti 2x denně
- kočka 1/2 až 1 čajová lžička dle hmotnosti 2x denně

Potřebnou dávku lze individuelně upravit. Před vlastním použitím je nutné poradit se s veterinárním lékařem, pastu nepodávat na lačno.

 O Výrobci
Vetoquinol

Vetoquinol

Vetoquinol buduje svoji historii po více než 80 let, od založení malé lékárny až po dnešní síť přímých poboček v 25-ti zemích a nepřímé distribuce, která slouží veterinárním lékařům po celém světě. Vétoquinol s.r.o. je dceřinou společností mateřské firmy Vetoquinol S.A. zajišťující registraci, marketing a distribuci veterinárních léčivých přípravků, veterinárních přípravků a doplňkových krmiv pro Českou a Slovenskou republiku.