Chtěli jsme vám to tajit co nejdéle to šlo, ale už musíme s pravdou ven. Víte, rebelové, Ježíšek neexistuje. Všechny ty super vychytávky, dobroty a hračky pod stromečkem mají na svědomí vaši páníčci. A ti se nás každoročně před Vánocemi ptají: „Co mám tomu svému rebelovi koupit, aby ho to zabavilo nebo aby si pochutnal a taky aby mu to třeba slušelo?“ A tak jsme si řekli, že dáme dohromady několik největších bestsellerů z rebelského sortimentu a trochu tak letos páníčkům rozmýšlení ulehčíme. Rozdělili jsme jim to do několika kategorií, podle toho, jestli jsi spíš mlsoun, nebo nestárnoucí hračička :-). Tak pusťte páníčky k počítači nebo mobilu, běžte si zatím dát dvacet a my jdeme na to!

 

1) Něco na zub

Tak tady máme jasno, pamlsky RAW RAW neodmítne snad žádný psí rebel, kočičky jsou trochu vybíravější, ale i unich jsou právě pamlsky RAW RAW velkým hitem. Kočky milují Losos se špenátem a psi i páníčci nemůžou odolat Kachním prsům. A co víc? Pamlsky RAW RAW se hodí i pro pejsky a kočky krmené barfem, protože jejich složení je čisté maso sušené mrazem, metodou zvanou lyofilizace a zachovávají si tak i všechny živiny jako v raw stavu. Nemají v sobě žádné konzervanty, glycerin a po otevření nemusí být v lednici, snesou i teplo a tím pádem vydrží čerstvé hodně dlouho... vlastně ne, nevydrží, hned se po nich zapráší :-).

 

2) Něco na hraní

My v Rebel Dog jsme vyhlášení výběrem skvělých hraček a jsme na to náležitě pyšní. Vybere si u nás opravdu každý psí hračička, vždycky klademe důraz na kvalitu a snažíme se vypátrat jiné hračky než ty, které najdete v každém druhém zveráči. A co je totální hit? No jasně že Puller! A pozor, nebavíme se v tomhle případě tak úplně o hračce. Puller je totiž právoplatná výcviková pomůcka, a dokonce si s ním můžete užít i spoustu zábavy ve sportu Dog Puller. V sortimentu ho máme už pěkně dlouho a stále se drží na pomyslné první příčce těch nej hraček, pro které k nám chodíte. Výběr velikostí je navíc tak pestrý, že zkrátka nepřijdou ani hodně malí, nebo hodně velcí rebelové, prostě si vybere každý.

 

3) Něco pro ničitele

Možná máte doma zrovna vy toho pejska, kterému prostě nevydrží žádná hračka? Super, takové máme nejradši :D, posouvají totiž náš um ve výběru odolných hraček pořád dál. A co bychom vám doporučili pro rebela ničitele jako vánoční dárek? V tomhle případě sázíme na dvě značky - Jolly Pets a Planet Dog. Míčky Planet Dog z Orbee-Tuff materiálu jsou opravdu rebelskou legendou a teď jsme přidali dokonce tolik žádáné novinky - svítící míček Strobepískací Squeak nebo pamlskový míč GuRu :-). Druhá americká značka Jolly Pets dodává hračky také do zoologických zahrad - no uznejte, to mluví samo za sebe! Od ní milujete hlavně vajíčka Jolly Egg nebo fotbalové míče Jolly Soccer Ball.

 

4) Něco na sebe

Žádné obyčejné kusy hadru u nás nenajdete, my jdeme po kvalitě a skvělých technologiích :-). No a letos je pro nás hodně těžké vybrat jen jeden obleček. Do sortimentu jsme totiž nově zařadili novou finskou značku Rukka a jsme z ní prostě nadšení. V nabídce najdete psí softshellku, svetr na zahřátí, ale třeba i super funkční zimní bundu s vodním sloupcem 5000mm.
No a vedle toho u nás najdete kompletní sortiment naprostého hitu předchozích dvou sezón – zimní bundy Airy Vest. Opět funkčnost bez kompromisů a navíc široká škála barev. Každá vesta je navíc oboustranná, takže může váš pejsek střídat barvy třeba podle aktuální nálady. Do rodinky Airy Vest se minulý rok přidala taky Airy Vest Lumi – první obleček pro psy, který zároveň svítí. Ani tady tedy nešlápnete vedle, zvlášť jestli máte pejska, který je hodně aktivní a potřebuje obleček, kterýmu při jeho rebelovinách nebude nikde překážet.

 

5) Něco pro mozkové závity

Hlavolamy Nina Ottosson – to je další vánoční stálice. Jestli se totiž normálně koukáte jen po tenisácích a plyšových hračkách, hlavolamy vám nesmí uniknout. Pejska skvěle zabaví, může u hry zrelaxovat, musí taky trochu přemýšlet a učit se. Hlavolamy jsou skvělou zábavou, se kterou nešlápnete vedle u jakéhokoliv rebela, který miluje pamlsky. Při jejich řešení se navíc může zapojit celá rodina, takže jestli doma máte pejska i dítě, bude to tak trochu dva v jednom. Letos jsme pro vás zase přichystali oblíbenou vánoční akci na hlavolam a pamlsky RAW RAW zdarma, třeba oblíbený Twister nebo náročnější Worker z kompozitního materiálu.

 

Ať už s dárečky nebo bez, hlavně si, milí rebelové užijte svátky společně, v klidu a pohodě :-) 

Pamlsky RAW RAW Kachní prsa
Puller Midi
Airy Vest Lumi
Pamlskový hlavolam