1.Mistrovství světa Dog Puller Praha 2018


Největší Pullerová událost v historii sportu DOG PULLER je tu!

Je nám velkým potěšením, že jsme dostali možnost a důvěru zorganizovat vůbec první světový šampionát v Dog Puller! Už 7. 10. 2018 se krásný areál Rugby Clubu Tatra Smíchov zahalí do fialové a společně si užijeme největší pullerovou akci v historii sportu Dog Puller - 1.

Můžete se těšit na týmy z různých koutů světa, nejzkušenější rozhodčí a nejšikovnější pullermaniaky! Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zažít 1. konané mistrovství světa v novém psím sportu DOG PULLER, který si ve světě rychle získal velkou popularitu! Přijďte fandit české reprezentaci a užít si skvělý den nejen pro milovníky psů a psího sportování, ale i pro celou rodinu.

Co vás čeká? Přes 100 soutěžních týmů z celého světa, sport Dog Puller na světové úrovni, doprovodný program s dětskou Puller zónou, spousty stánků, tombola s krásnými cenami od partnerů, jejíž výtěžek půjde na pejsky z útulku, Puller fotopoint, odkud si odnesete jedinečnou fotku na památku a samozřejmě dobré jídlo. To vše v Praze ve sportovním areálu RC Tatra Smíchov kousek od Ladronky.
Více informací na webu www.dogpuller2018.cz nebo na Facebooku v události 1. MS Dog Puller 2018!

Předprodej vstupenek v síti TICKETSTREAM zde. Nabídku Pullerů na e-shopu najdete zde.