Marcela Čápková - ambassador Rebel Dog 2018

Marcela Čápková

Rok 2018 je pro Rebel Dog rokem velkých událostí! 
Spouštíme dlouho očekávaný nový eshop, s Dog Puller klub ČR organizujeme mistrovství světa ve sportu Dog Puller a v neposlední řadě - máme novou ambassadorku! :-).

Spolupráce s hvězdou canicrossu Marcelou Čápkovou se chystala pořádně dlouho a jejím vrcholem, ne ale koncem je dubnové Mistrovství světa belgických ovčáků ve Slovinsku.

A kdo je Marcela Čápková?

  • 2x mistryně světa FMBB v canicrossu
  • mistryně republiky belgických ovčáků v agility
  • mistryně republliky belgických ovčáků v bikejoringu
  • účastnice MS FCI,IMCA a European open v agility
  • běžecká trenérka
  • atletka

Pro své dva pejsky, Amidalu a Gučiho hledala Marcela kvalitní krmení, díky kterému se oba hafani dostanou do nejlepší formy a taky parťáky, kteří jí podpoří v její snaze přiblížit sporty canicross a agility lidem a podpoří je v jejich chuti sportovat se svými pejsky. 
No a to bylo něco pro nás! Marcelu známe dlouhou dobu, víme, že naše produkty miluje a taky víme, že je to odbornice a skvělá rebelská parťačka! 
Od začátku roku tedy sledujeme její cestu na vrchol, plníme bříška psím šampionům špičkovým krmivem Devoted, staráme se o jejich závodní přípravu a zvyšování kondice v naší domovské veterinární klinice Vetcentrum Duchek a také se sami učíme spoustu nových věcí, jezdíme s Marcelou na tréninky a sledujeme, jak probíhá příprava na tak velkou akci a jaké to je, mít doma opravdové psí šampiony a pečovat o ně.

Celou cestu Marcely a všechny příspěvky a videa můžete sledovat na Facebooku i Instagramu po hashatagem #rebelskacestanavrchol, ale ani na našem Rebel Blogu nebudete ochuzeni, připravujeme hned několik článků s naší ambassadorkou na spoustu zajímavých témat!

Buďte u toho s námi, mrkněte na Facebook nebo Instagram a nechte se inspirovat k aktivnímu trávení času se svým rebelem.

 

Galerie

Ambassadorka Marcela Čápková Ambassadorka Marcela Čápková Ambassadorka Marcela Čápková