Límec ochranný Buster - Clic Collar

Kornoutový ochranný límec pro velmi malé psy, kočky a králíky se zjednodušeným zapínáním na prolisy. Límec zabraňuje zvířeti olizovat a okusovat operační rány a vytahovat stehy kdekoliv na těle.Je vhodný i pro ochranu rány na končetinách a proti škrabání...

Vyberte si variantu!

Límec ochranný Buster - Clic Collar
66 Kč
Vyberte si variantu
66 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: MVS00021-LIM-CC-111
Vše od výrobce Kruuse
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
Límec ochranný Buster - Clic Collar
Límec ochranný Buster - Clic Collar
66 Kč
 Popis
Kornoutový ochranný límec pro velmi malé psy, kočky a králíky se zjednodušeným zapínáním na prolisy.

Límec zabraňuje zvířeti olizovat a okusovat operační rány a vytahovat stehy kdekoliv na těle.Je vhodný i pro ochranu rány na končetinách a proti škrabání na hlavě, např. po operacích očí.

Při výběru límce je potřeba brát zřetel na obvod krku a délku hlavy. Obvod krku je u límce nastavitelný, délka hlavy se měří od krku (v místě obojku) po konec čenichu (měřte přes tvář, ne přes lebku). Velikosti límce uvedené v popisku odpovídají šířce límce (délka hlavy). Vybírejte límec, který bude přeshovat délku hlavy o několik centimetrů, čím větší zvíře, tím větší rezerva. Je to nutné z toho důvodu, aby límec plnil dobře svou funkci, nesmí zvíře na ránu dosáhnout ani vyplazeným jazykem.

Límec je vyroben z průhledného pevného plastu. Pravidelně kontrulujte, zda zvířeti nezpůsobuje oděrky.

Nasazování límce:
Límec spojte dle velikosti obvodu krku na požadovanou velikost, připravte i smyčky na provlečení obojku. Límec navlékněte zvířeti přes hlavu a zajistěte zapnutím obojku tak, aby ho neškrtil, ale aby si jej nemohl svléknout.

Pro zvířata, která kornoutový ochranný límec těžko snáší kvůli jeho tvaru (omezuje průchod prostorem, zhoršuje orientaci, přístup k jídlu a pití, zesiluje zvuky), doporučujeme dle důvodu vybrat alternativní ochrannou pomůcku, např. bezkornoutový límec, nafukovací límec nebo ochranné břišní pásy či ochranné košilky pro kočky. Vše najdete v naší nabídce kategorie PÉČE O NEMOCNÉ.
 O Výrobci
Kruuse

Kruuse

KRUUSE má dlouhou historii ve veterinární činnosti. Společnost založená v roce 1896, která má sídlo v centru Dánska je dnes předním celosvětovým dodavatelem veterinárního vybavení. Značky KRUUSE, BUSTER, KRUTEX, EQUIVET a BOVIVET nabízí výrobky vysoké kvality a funkčnosti, které uspokojují rostoucí nároky veterinární profese.