Vodítko silikonové WAUDOG Waterproof - svítící

Silikonové vodítko WAUDOG s kvalitní, odolnou a moderní karabinou. Po nasvícení vodítko ve tmě svítí, takže máte svého psího kamaráda pořád pod dohledem i při večerním venčení. Zároveň vodítko je voděodolné - do deště naprosto ideální a neklouže. Tento obojek je vyroben z inovativního materiálu COLLARTEX. Společně s tyrkysovým obojkem WAUDOG bude zajisté na procházkách nepřehlídnutelný. Výhody : - jedinečná struktura zabraňuje uklouznutí, i když je vodítko mokré. - je šitý způsobem KEVLAR a díky tomu je životnost vodítka delší oproti ostatním - voděodolný - neklouže Inovativní materiál se skládá...
699 Kč - 799 Kč
Vyberte si variantu
699 Kč - 799 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-WA272-111
Vše od výrobce CoLLaR
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?

Popis:

Silikonové vodítko WAUDOG s kvalitní, odolnou a moderní karabinou. Po nasvícení vodítko ve tmě svítí, takže máte svého psího kamaráda pořád pod dohledem i při večerním venčení. Zároveň vodítko je voděodolné - do deště naprosto ideální a neklouže.
Tento obojek je vyroben z inovativního materiálu COLLARTEX. Společně s tyrkysovým obojkem WAUDOG bude zajisté na procházkách nepřehlídnutelný.

Výhody :
- jedinečná struktura zabraňuje uklouznutí, i když je vodítko mokré.
- je šitý způsobem KEVLAR a díky tomu je životnost vodítka delší oproti ostatním
- voděodolný
- neklouže

Inovativní materiál se skládá z vnějšího polymerního materiálu s jedinečnou měkkou texturou, která zabraňuje sklouzávání.
Odolnější hliníková karabina
Toto vídtko je nabízené ve více velikostech - 122cm, 183cm
Určen pro psy středních a velkých plemen.

Délka : 183cm
Šířka : 2,5cm
 O Výrobci
CoLLaR

CoLLaR

Společnost COLLAR byla založena v roce 1995 pod mottem "pouze inovace" a nabízí širokou škálu produktů. Jejich inovace jsou úžasné a COLLAR je jednou z našich top značek, které dovážíme. Základním sortimentem je hned několik kolekcí nádherných kožených obojků a votítek, které jsou vyráběné ručně. Jejich kvalita a vzhled jsou luxusní, jejich ceny jsou lidové. Mezi top sellers patří výcviková pomůcka Puller, která má obrovské možnosti využití v tréninku a práci se psy a zároveň je pro psy neodolatelnou hračkou. Sezónním želízkem v ohni jsou bundičky pro psy Airy Vest, které jsou nejlehčí na světě. Škála krásných barev a množství velikostí z nich dělá oblečky, které padnou a sluší každému pejskovi.

Více informací