Vodítko kožené WAUDOG Classic - šedé

Vodítko WAUDOG s pravou jemnou kůží. Tyto pestrobarevné krásné vodítka sluší každému pejskovi. Vodítko můžete také doplnit ve stejně barvě obojkem. Výhody : - příjemně se drží a neřeže do ruky - rukojeť vodítka má vnitřní materiál z měkké kůže napodobující semiš - vícebarevné provedení - u rukojetě je další očko na přichycení klíčů, apod... - pravá kůže nejvyšší kvality - neřeže do ruky Barevné kožené vodítko Wau Dog padne do ruky snad každému. Skvěle ho můžete sladit i se setjně barevným obojkem. Ja vnejší straně je hladký a na vnitřní je broušená kůže. Toto vodítko je nabízené ve více velikostech...
399 Kč - 599 Kč
Vyberte si variantu
399 Kč - 599 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-WA081GR-111
Vše od výrobce CoLLaR
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?

Popis:

Vodítko WAUDOG s pravou jemnou kůží. Tyto pestrobarevné krásné vodítka sluší každému pejskovi. Vodítko můžete také doplnit ve stejně barvě obojkem.

Výhody :
- příjemně se drží a neřeže do ruky
- rukojeť vodítka má vnitřní materiál z měkké kůže napodobující semiš
- vícebarevné provedení
- u rukojetě je další očko na přichycení klíčů, apod...
- pravá kůže nejvyšší kvality
- neřeže do ruky

Barevné kožené vodítko Wau Dog padne do ruky snad každému. Skvěle ho můžete sladit i se setjně barevným obojkem. Ja vnejší straně je hladký a na vnitřní je broušená kůže.

Toto vodítko je nabízené ve více velikostech : 122cm/2cm, 122cm/1,4cm
Barevné provedení : fialové, růžové, šedé, zelené.

Délka : 122cm
Šířka : 1,4cm
 O Výrobci
CoLLaR

CoLLaR

Společnost COLLAR byla založena v roce 1995 pod mottem "pouze inovace" a nabízí širokou škálu produktů. Jejich inovace jsou úžasné a COLLAR je jednou z našich top značek, které dovážíme. Základním sortimentem je hned několik kolekcí nádherných kožených obojků a votítek, které jsou vyráběné ručně. Jejich kvalita a vzhled jsou luxusní, jejich ceny jsou lidové. Mezi top sellers patří výcviková pomůcka Puller, která má obrovské možnosti využití v tréninku a práci se psy a zároveň je pro psy neodolatelnou hračkou. Sezónním želízkem v ohni jsou bundičky pro psy Airy Vest, které jsou nejlehčí na světě. Škála krásných barev a množství velikostí z nich dělá oblečky, které padnou a sluší každému pejskovi.

Více informací