Vodítko kožené WAUDOG - bílé

V jednoduchosti je krása a to doslova! Krásné bilé vodítko WAUDOG z pravé barvené kůže může být vaše. Kožené páskové vodítko pro psy z pravé kůže. Jemně vyčiněná kůže, úžasné barvy, jednoduchý design, vysoká kvalita, to je kolekce vodítek GLAMOUR prestižního světového výrobce CoLLaR. Vodítko je ušité z pravé kůže, vyniká svou jemností a výborným zpracováním. V jednoduchosti je krása. Jednoduchý design kolekce vodítek WAUDOG sotva vyjde z módy! Celá kolekce je vyráběna ve více velikostech. Oblékněte svého psa do kvality a elegance a podtrhněte jeho styl - nebo ten svůj!
399 Kč - 799 Kč
Vyberte si variantu
399 Kč - 799 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-WA379W-111
Vše od výrobce CoLLaR
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?

Popis:

V jednoduchosti je krása a to doslova! Krásné bilé vodítko WAUDOG z pravé barvené kůže může být vaše.

Kožené páskové vodítko pro psy z pravé kůže. Jemně vyčiněná kůže, úžasné barvy, jednoduchý design, vysoká kvalita, to je kolekce vodítek GLAMOUR prestižního světového výrobce CoLLaR.

Vodítko je ušité z pravé kůže, vyniká svou jemností a výborným zpracováním.
V jednoduchosti je krása. Jednoduchý design kolekce vodítek WAUDOG sotva vyjde z módy! Celá kolekce je vyráběna ve více velikostech.

Oblékněte svého psa do kvality a elegance a podtrhněte jeho styl - nebo ten svůj!
 O Výrobci
CoLLaR

CoLLaR

Společnost COLLAR byla založena v roce 1995 pod mottem "pouze inovace" a nabízí širokou škálu produktů. Jejich inovace jsou úžasné a COLLAR je jednou z našich top značek, které dovážíme. Základním sortimentem je hned několik kolekcí nádherných kožených obojků a votítek, které jsou vyráběné ručně. Jejich kvalita a vzhled jsou luxusní, jejich ceny jsou lidové. Mezi top sellers patří výcviková pomůcka Puller, která má obrovské možnosti využití v tréninku a práci se psy a zároveň je pro psy neodolatelnou hračkou. Sezónním želízkem v ohni jsou bundičky pro psy Airy Vest, které jsou nejlehčí na světě. Škála krásných barev a množství velikostí z nich dělá oblečky, které padnou a sluší každému pejskovi.

Více informací