Obojek kožený WAUDOG Classic - zelený

Obojek WAUDOG s pravou jemnou kůží. Tyto pestrobarevné krásné obojky sluší každému pejskovi. Obojek můžete také doplnit ve stejně barvě koženým vodítkem. Výhody : - vnější strana je hladká, vnitřní strana z broušené kůže - vícebarevné provedení - zapínání obojku u kroužku k zachycení vodítka, takže zapínání neškrábě psa na krku - pravá kůže nejvyšší kvality Barevný kožený obojek WAUDOG sluší snad každému. Skvěle ho můžete sladit i se stejně barevným vodítkem. Na vnejší straně je hladký a na vnitřní je broušená kůže. Barevné provedení : fialové, růžové, šedé, zelené. Velikosti : obvod krku...
159 Kč - 599 Kč
Vyberte si variantu
159 Kč - 599 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-WA02-GR-111
Vše od výrobce CoLLaR
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?

Popis:

Obojek WAUDOG s pravou jemnou kůží. Tyto pestrobarevné krásné obojky sluší každému pejskovi. Obojek můžete také doplnit ve stejně barvě koženým vodítkem.

Výhody :
- vnější strana je hladká, vnitřní strana z broušené kůže
- vícebarevné provedení
- zapínání obojku u kroužku k zachycení vodítka, takže zapínání neškrábě psa na krku
- pravá kůže nejvyšší kvality

Barevný kožený obojek WAUDOG sluší snad každému. Skvěle ho můžete sladit i se stejně barevným vodítkem. Na vnejší straně je hladký a na vnitřní je broušená kůže.

Barevné provedení : fialové, růžové, šedé, zelené.

Velikosti : obvod krku / šířka obojku
21-29cm / 1,2cm
27-36cm / 1,5cm
30-39cm / 2cm
38-49cm / 2,5cm
46-60cm / 3,5cm
 O Výrobci
CoLLaR

CoLLaR

Společnost COLLAR byla založena v roce 1995 pod mottem "pouze inovace" a nabízí širokou škálu produktů. Jejich inovace jsou úžasné a COLLAR je jednou z našich top značek, které dovážíme. Základním sortimentem je hned několik kolekcí nádherných kožených obojků a votítek, které jsou vyráběné ručně. Jejich kvalita a vzhled jsou luxusní, jejich ceny jsou lidové. Mezi top sellers patří výcviková pomůcka Puller, která má obrovské možnosti využití v tréninku a práci se psy a zároveň je pro psy neodolatelnou hračkou. Sezónním želízkem v ohni jsou bundičky pro psy Airy Vest, které jsou nejlehčí na světě. Škála krásných barev a množství velikostí z nich dělá oblečky, které padnou a sluší každému pejskovi.

Více informací