Botičky pro psy Snow & Power - sada 4ks, modré

Vysoké sportovní a ochranné boty nejvyšší kvality pro velká a obří plemena. Kvalitní podrážka z termoplastické pryže má hrubý protiskluzový vzorek a je zvýšená na špičce boty a na patě. Podrážka těchto bot zaručuje měkký došlap, protiskluzové vlastnosti...

Vyberte si variantu!

Botičky pro psy Snow & Power - sada 4ks, modré
999 Kč - 1 099 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-JML1313-111
Vše od výrobce JML
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
Botičky pro psy Snow & Power - sada 4ks, modré
Botičky pro psy Snow & Power - sada 4ks, modré
999 Kč - 1 099 Kč
 Popis
Vysoké sportovní a ochranné boty nejvyšší kvality pro velká a obří plemena.
Kvalitní podrážka z termoplastické pryže má hrubý protiskluzový vzorek a je zvýšená na špičce boty a na patě. Podrážka těchto bot zaručuje měkký došlap, protiskluzové vlastnosti a poddajnost při chůzi.
Povrch boty je nylonový, uvnitř jsou boty zateplené. Přední část boty je vyztužena gumovou vrstvou, která činí botu ještě odolnější. Proti padání je bota zajištěna dvěma pružnými gumovými pásky na suchý zip s reflexním proužkem, vrchní část je opatřena stahováním.

Botičky pro psy SNOW&POWER jsou boty nejvyšší kvality splňující vysoké nároky na funkčnost a kvalitu, jsou vhodné zejména jako ochranná obuv do náročného terénu, do zimy a sněhu.
Tento typ botiček je vhodný také pro záchranářské, saňové, služební nebo lovecké psy. Tyto botičky jsou dostupné ve velikostech pro střední a velké psy a pro obří plemena. Díky botičkám už nebude váš pejsek a hlavně jeho tlapky trpět zimními posypy, vyhnete se zranění tlapek, uklouznutí nebo namrzání sněhu v meziprstí.

Botičky pro psy SNOW&POWER jsou dostupné v modré barvě v pěti velikostech.

ROZMĚRY BOT:
Délka X šířka boty x výška :
Vel. S 6,5 x 6cm x 13cm
Vel. M 8 x 7cm x 20cm
Vel. L 9,5 x 8cm x 22cm
Vel. XL 11 x 9cm x 24cm

Délka boty je délka tlapky měřená od konce drápků po konec středového polštářku, šířka boty odpovídá šířce tlapky v nejširším místě. Výška boty je měřená od paty k vrchní stahovací šňůrce. Tlapku měřte tak, že psa postavíte na papír a obkreslíte obvod tlapky (noha nesmí být nadlehčovaná) i s drápky. Pak změříte délku tlapky vč. drápků a šířku tlapky v nejširším místě. Při výběru botičky počítejte s rezervou cca 0,2cm u obou rozměrů pro pohyb drápků a prstových polštářků.
 O Výrobci
JML

JML

Výrobce botiček celosvětového formátu. S botičkami JML máme dlouholeté a velmi dobré zkušenosti. V jejich široké nabídce se najdou botky snad na každou psí nožku.