Botičky pro psy SIERRA TOP - sada 4ks, červené

Vysoké sportovní a ochranné neoprenové boty s odolnou protiskluzovou podrážkou a s reflexními pásky v černo-červené barevné kombinaci.

Kvalitní podrážka z termoplastické pryže má hrubý protiskluzový vzorek. Superkvalitní podrážka těchto bot zaručuje měkký došlap, protiskluzové vlastnosti a poddajnost při chůzi. Povrch boty je vyroben z neoprenu. Proti padání je bota zajištěna dvěma pásky na suchý zip s reflexním proužkem. Jsou vhodné jako ochranná obuv do náročného terénu, jako ochranné botičky při poranění nebo jako vycházkové boty do špatného počasí. Díky botičkám už nebude váš pejsek a h
Vyberte variantu
660 Kč - 790 Kč
Vyberte si variantu
660 Kč - 790 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: AKCE-SHHTSM-111
Vše od výrobce Doggles
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
(Po-Pá: 8:00 - 17:00)
Potřebujete poradit?

Popis:

Vysoké sportovní a ochranné neoprenové boty s odolnou protiskluzovou podrážkou a s reflexními pásky v černo-červené barevné kombinaci.

Kvalitní podrážka z termoplastické pryže má hrubý protiskluzový vzorek. Superkvalitní podrážka těchto bot zaručuje měkký došlap, protiskluzové vlastnosti a poddajnost při chůzi. Povrch boty je vyroben z neoprenu. Proti padání je bota zajištěna dvěma pásky na suchý zip s reflexním proužkem. Jsou vhodné jako ochranná obuv do náročného terénu, jako ochranné botičky při poranění nebo jako vycházkové boty do špatného počasí. Díky botičkám už nebude váš pejsek a hlavně jeho tlapky trpět zimními posypy, především solí. Neriskujte zranění tlapek, uklouznutí nebo namrzání sněhu v meziprstí.

Délka x šířka boty - rozměr vnitřní stélky :

vel. S - 6,5 x 6cm
vel. L - 9,5 x 8cm
vel. XXL - 11 x 9cm

Délka boty je délka tlapky měřená od konce drápků po konec středového polštářku, šířka boty odpovídá šířce tlapky v nejširším místě. Tlapku měřte tak, že psa postavíte na papír a obkreslíte obvod tlapky (noha nesmí být nadlehčovaná) i s drápky. Pak změříte délku tlapky vč. drápků a šířku tlapky v nejširším místě. Při výběru botičky počítejte s rezervou cca 0,2cm u obou rozměrů pro pohyb drápků a prstových polštářků.
 O Výrobci
Doggles

Doggles

Slavná značka z USA, která začala jako první na světě vyrábět ochranné sluneční brýle vytvořené přímo pro psy! Ochrané psí brýle začali využívat veterináři pro pacienty s onemocněním očí, americká armáda pro své psy, záchranáři pro psy pracující v lavinách. Pro ně byly psí brýle s UV filtrem velkou pomocí. Americká firma Doggles nezůstala jen u psích brýlí, v kterých je špička ve světě. Kromě nich v našem sortimentu najdete i skvělé postroje, plovací vesty a outdoorové potřeby kolekce Doggles Wear, Sierra Dog Suppyly a Mutt Gear, repelentní oblečky ošetřené technologií InsectShield® a spoustu úžasných hraček pro pejsky nebo jedinečnou kolekci hraček pro kočičky pod značkou Funky Feline. Jejich produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, používají "zelené" nebo recyklované materiály a tkaniny všude tam, kde je to možné. Jejich proiritou je kvalita, odolnost a funkčnost.

Více informací