Botičky pro psy Modern - sada 4ks, oranžové - SLEVA 50%

Módní a hřejivé zimní botičky pro malé pejsky. Tyto designové psí botičky jsou vyrobeny z umělé kůže v kombinaci s odolnou impregnovanou tkaninou s voděodpudivými vlastnostmi. Botičky mají podšívku z teplého fleecu. Podrážka z termoplastické pryže zaručuje...
297 Kč - 322 Kč
Vyberte si variantu
297 Kč - 322 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: AKCE-JML1103-111
Vše od výrobce JML
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?

Popis:

Módní a hřejivé zimní botičky pro malé pejsky. Tyto designové psí botičky jsou vyrobeny z umělé kůže v kombinaci s odolnou impregnovanou tkaninou s voděodpudivými vlastnostmi. Botičky mají podšívku z teplého fleecu. Podrážka z termoplastické pryže zaručuje měkký došlap, protiskluzové vlastnosti a poddajnost při chůzi. Podrážka botiček částečně překrývá špičku a patu boty proti okopávání. Boty se pohodlně nasazují, proti padání jsou zajištěny dvojitým systémem suchých zipů.

Vhodné využití:
Modern jsou teplé psí botičky pro zimní období, chrání proti prochladnutí, promočení tlapek a proti uklouznutí na zledovatělém povrchu. Jsou určeny k ochraně tlapek proti nepříznivým vnějším vlivům v chladném období (mokro, sníh, led, posypová sůl…). Jsou maximálně přizpůsobeny pro pohodlnou městskou chůzi,
nejsou určeny do extrémních podmínek.

Upozornění:
Určeno pro psy. Perte v ruce jemnými pracími prostředky. Delší životnost bot a udržení vlastností zajistíte vhodnou impregnací botiček.

Botičky pro psy MODERN jsou dostupné ve dvou barvách - oranžové a modré a v pěti velikostech.

Délka x šířka boty - rozměr vnitřní stélky :
č. 1 - 3,5 x 3cm
č. 2 - 4 x 3,5cm
č. 3 - 4,5 x 3,8cm
č. 4 - 5 x 4,1cm
č. 5 - 5,5 x 4,4cm

Tlapku měřte tak, že psa postavíte na papír a obkreslíte obvod tlapky i s drápky(noha nesmí být nadlehčovaná). Pak změříte délku tlapky vč. drápků a šířku tlapky v nejširším místě. Délka boty odpovídá rozměru tlapky naměřenému od konce drápků po konec středového polštářku, šířka boty odpovídá šířce tlapky v nejširším místě. Při výběru botičky přičtěte cca 0,2cm k naměřené délce i šířce jako rezervu pro pohyb drápků a prstových polštářků. Pro výběr správné velikosti je rozhodující šířka boty, zkontrolujte však, zda odpovídá i délka boty tlapkám Vašeho psa. Délka boty nesmí být menší než naměřená délka tlapek, aby při jejich pohybu v botách nedošlo k zalomení drápků.
 O Výrobci
JML

JML

Výrobce botiček celosvětového formátu. S botičkami JML máme dlouholeté a velmi dobré zkušenosti. V jejich široké nabídce se najdou botky snad na každou psí nožku.