Botičky pro psy Hi-Tech TREKING - sada 4ks, modré

Hi-Tech softshellové botičky pro psy nové generace vyrobené laserovou technologií! Nejvyšší kvalita pro psí tlapky! Boty pro psy Hi-Tech TREK jsou z trojvrstvého membránového softshellu v letní verzi. Svrchní vrstva softshellu je z hustě tkaného elastického materiálu s vodoodpudivou úpravou a zvýšenou odolností vůči oděru. Vnitřní vrstvu tvoří úpletová vrstva. Mezi vnější a vnitřní vrstvou je membrána, která efektivně propouští vlhkost ven. Podrážka bot pro psy Hi-Tech je z moderního měkkého elastomeru, který vyniká vysokou odolností vůči otěru a houževnatostí. Předností této podrážky je vysok
Vyberte variantu
599 Kč - 799 Kč
Vyberte si variantu
599 Kč - 799 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-MSATBL-111
Vše od výrobce Mr. Shoes
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
(Po-Pá: 8:00 - 17:00)
Potřebujete poradit?

Popis:

Hi-Tech softshellové botičky pro psy nové generace vyrobené laserovou technologií! Nejvyšší kvalita pro psí tlapky! Boty pro psy Hi-Tech TREK jsou z trojvrstvého membránového softshellu v letní verzi. Svrchní vrstva softshellu je z hustě tkaného elastického materiálu s vodoodpudivou úpravou a zvýšenou odolností vůči oděru. Vnitřní vrstvu tvoří úpletová vrstva. Mezi vnější a vnitřní vrstvou je membrána, která efektivně propouští vlhkost ven. Podrážka bot pro psy Hi-Tech je z moderního měkkého elastomeru, který vyniká vysokou odolností vůči otěru a houževnatostí. Předností této podrážky je vysoká odrazová pružnost, měkký došlap a dobrá dynamika - vysoké protiskluzové vlastnosti a maximální poddajnost při chůzi. Výjimečná je i technologie výroby. Podrážka bot je k softshellu připevněna laserovou technologií, nikoliv lepením, proto boty pro psy Hi-Tech výborně odolávají vysoké zátěži, vnějším vlivům a vyšším teplotám.

Boty Hi-Tech TREK mají podlouhlý tvar podrážky, který je mnohem univerzálnější a na většinu typů tlapek padne lépe než boty s tvarovanou podrážkou. Na špičce boty je softshellová vrstva vyztužena vrstvou technické kůže, která zvyšuje otěruvzdornost špiček bot. Bota se nazouvá poměrně dobře, na tlapku ji navlékáme tahem jako ponožku. Proti padání je bota zajištěna dvěma páskami na suchý zip s reflexním proužkem a pryžovým polštářkem v místě nártu, aby pásky k noze lépe přilnuly. Botičky pro psy Hi-Tech TREK splňují nejvyšší nároky na funkčnost a kvalitu, jsou vhodné i jako ochranná obuv do náročného terénu.

JEDNOZNAČNĚ NEJLEPŠÍ POMĚR KVALITY A CENY Z NAŠÍ NABÍDKY BOT PRO PSY!

Kdy a proč jsou psí boty Hi-Tech vhodné:

V ZIMĚ
- pro pejsky, kteří mají citlivé tlapky na sůl
- pro psy, kterým namrzá sníh v meziprstí
- k ochraně před poranění o zledovatělé plochy
- pro saňové psy k ochraně před namrzajícím sněhem a před poraněním o zledovatělé plochy

V LÉTĚ
- pro ochranu tlapek na rozpáleném písku či asfaltu
- pro psy záchranáře, kteří vyhledávají v sutinách, kde je velké riziko úrazu tlapek
- pro služební nebo lovecké psy k ochraně polštářků v náročném kamenitém terénu
- pro sportovní psy, kteří tlapky nadměrně zatěžují dlouhým během na tvrdém povrchu, rychlými starty či bržděním, kdy se tlapky hodně odírají

ZDRAVOTNÍ VYUŽITÍ
- pro psy s poraněním tlapek nebo polštářků
- k ochraně tlapek před olizováním při hojení nebo u alergiků
- pro psy se špatnou chůzí k ochraně před poškozováním
- jako protiskluzová pomůcka u starších psů

Botičky pro psy Hi-Tech TREK jsou dostupné v modré barvě ve velikostech XS až XXL.
Vzhledem k tvaru podrážky stačí znát pro správný výběr velikosti pouze šířku tlapky.

Velikost - šířka boty:

XS - 4,5 cm
S - 5,0 cm
M - 5,5 cm
L - 6,0 cm
XL - 6,5 cm
XXL - 7,0 cm

Šířka boty je rozměr boty na šířku a odpovídá šířce tlapky v nejširším místě. Uvedený rozměr je vnitřní rozměr boty.

JAK SPRÁVNĚ ZMĚŘIT TLAPKY
Tlapku měřte tak, že psa postavíte na papír a obkreslíte obvod tlapky i s drápky. Noha při obkreslování nesmí být nadlehčovaná, pro jistotu můžete psovi nadzvednout druhou tlapku, aby byl nucen přenést váhu těla na obkreslovanou tlapku. Pak změříte délku tlapky vč. drápků (u bot Hi-Tech TREK tento rozměr není třeba) a šířku tlapky v nejširším místě. Při výběru botičky připočítejte rezervu cca 1-2mm k délce i šířce boty (ke každému rozměru jen jednou!!!) pro volný pohyb drápků a prstových polštářků dle velikosti plemene (větší packa = větší rezerva). Pokud to k nám nemáte daleko, přijeďte si vybrat psí boty i s pejskem přímo do prodejny, je to ideální!
 O Výrobci
Mr. Shoes

Mr. Shoes

Hi-Tech softshellové botičky pro psy nové generace vyrobené laserovou technologií.