Thundershirt Dog Vest - protistresová vesta pro psy

Thundershirt - rychlá, jednoduchá a spolehlivá pomoc vašemu psovi bez rizika! Odstraní strach, úzkost a stres - bez léků a bez výcviku - rychle a jednoduše! Thundershirt je uklidňující vesta s patentovanou technologií. Principem účinku je jemný konstantní...

Vyberte si variantu!

774 Kč
Vyberte si variantu
774 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: AKCE-HG-111
Vše od výrobce Thundershirt
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
Thundershirt Dog Vest - protistresová vesta pro psy
Thundershirt Dog Vest - protistresová vesta pro psy
774 Kč
 Popis
Thundershirt - rychlá, jednoduchá a spolehlivá pomoc vašemu psovi bez rizika! Odstraní strach, úzkost a stres - bez léků a bez výcviku - rychle a jednoduše!

Thundershirt je uklidňující vesta s patentovanou technologií. Principem účinku je jemný konstantní tlak, který má výrazný uklidňující účinek při problémech s úzkostí, strachem nebo hyperaktivitou. Na základě testů provedených v USA u více než 2000 zákazníků je Thundershirt účinný u více než 85% těchto případů. Ve světě je používání Thundershirtu velice rozšířené a je doporučován veterináři i trenéry psů.
Jemný konstantní tlak na psí hrudník vyvolává pocit bezpečí a výrazně uklidňuje nervový systém psa. Podobného principu je využíváno u metodiky výchovy zvířat TTouch®, u lidí s autismem, u dětí s některými poruchami chování i pro zklidnění novorozenců.

Proč používat Thundershirt:

Thundershirt je vynikající metoda pro odstranění většiny typů úzkosti a problémů se strachem. Jeho užívání je velice jednoduché, nepotřebujete žádné školení, léky či výchovné znalosti. U většiny úzkostí stačí zcela bez přípravy obléknout psovi vestu Thundershirt a pozorovat výsledek. 85% psů vykazuje výrazné zlepšení chování ihned po nasazení. U složitějších případů úzkosti doporučujeme používat Thundershirt opakovaně nebo dlouhodobě jako součást programu úpravy chování nebo převýchovy ve spolupráci s odborníkem.

Kdy používat Thundershirt:

Thundershirt je nejčastěji využíván pro uklidnění psů v těchto případech:

- strach z bouřky, z ohňostroje, ze střelby a nadměrného hluku…
- plachost vůči lidem, cizím psům, dopravním prostředkům, novým situacím…
- změna majitele, změna bydliště nebo prostředí…
- strach z odloučení, separační úzkost, cestovní úzkost…
- agresivita, popudlivost, nesnášenlivost ostatních zvířat v domácnosti…
- zlozvyky a poruchy chování, např. bezdůvodné vytrvalé štěkání, honění vlastního ocasu, patologické ničení vybavení bytu…
- táhnutí na vodítku, obtěžování lidí vytrvalým naskakováním nebo štěkáním na ně…
- hyperaktivita, nervózní chování, nepřiměřené reakce na okolí, nesoustředěnost, roztěkanost…
- podpůrná metoda při léčbě epilepsie, záchvatů, poruch rovnováhy a orientace…

Jak naučit psa nosit Thundershirt:

Thundershirt je z jemné, prodyšné textilie. Jeho nošení je velmi příjemné a většině psů nedělá žádné problémy, nezpůsobuje podráždění na citlivých místech i při delším nošení. Thundershirt se nechává psům na těle po celou dobu problematické situace, kvůli které jej užíváte (obvykle 2 hodiny). Při prvních dvou až třech použitích mějte svého psa pod dozorem, abyste věděli, jak na delší dobu nasazení Thundershirtu reaguje a zda jej vesta někde neškrtí nebo neodírá (i když jsou tyto situace velmi výjimečné).

KROK 1: Před prvním nasazením se seznamte s postupem, jak Thundershirt psovi obléknout. Postupujte dle přiloženého obrázku.

KROK 2: Pro první nasazení si vyberte chvíli, kdy pes není ve stresu a není v situaci, která v něm vyvolává strach. Vezměte si na pomoc pamlsky a nasaďte psovi vestu dle instrukcí na přiloženém obrázku. Ihned po nasazení jej pochvalte a odměňte ho. Spojit nasazování vesty s odměnou je výborný trik, jak u psa vytvořit pozitivní asociaci s nošením Thundershirt. Pak nechte psa ve vestě cca 5 - 10 minut. Tento krok zopakujte několikrát v různých časových intervalech, dokud si vy i váš pes nebudete jisti, že nasazování a nošení Thundershirtu probíhá bez problémů.

KROK 3: Používejte Thundershirt vždy, když očekáváte nepříjemnou situaci, která u psa vyvolává pocity strachu a nejistoty. Vestu nechte psovi po celou dobu této situace, např. po celou dobu bouřky, po celou dobu cestování apod. Po nasazení i po zvládnutí situace psa vždy odměňte dobrým pamlskem. Je také prospěšné psovi nasadit vestu každých 4 až 8 týdnů i v období, kdy tyto situace nenastávají. Většina psů si nošení vesty v nepříjemných situacích velmi oblíbí a sami vedou majitele na místo, kde je vesta uložena, např. když cítí, že přichází bouřka.

Záruka Vaší spokojenosti:

Výrobce Thundershirt uvádí více než 85% spokojených zákazníků, a proto nabízí vrácení peněz při zaslání nepoškozeného výrobku v originálním balení zpět do 45 dnů od zakoupení.

Tabulka velikostí:

Velikost / Obvod hrudníku / Přibližná váha psa

XXS / 23 - 33cm /< 4kg
XS / 33 - 43cm / 4 - 6kg
S / 43 - 53cm / 7 - 11kg
M / 53 - 64cm / 12 - 18kg
L / 64 - 76cm / 19 - 29kg
XL / 76 - 94cm / 30 - 50kg
XXL / 94 - 127cm / > 50kg


Při výběru vhodné velikosti záleží na obvodu hrudníku kvůli principu, jakým Thundershirt funguje. Váha psa je pouze kontrolní ukazatel, pro správný výběr velikosti vesty není směrodatná.

Péče o Thundershirt:

55% Bavlna, 35% Polyester, 10% Spandex
Možno prát v pračce ve studené vodě, nechat volně uschnout (nedávat do sušičky).

Vyrobeno v Číně, patentováno v USA.
 O Výrobci
Thundershirt

Thundershirt

Značka výrobků pro redukci strachu, úzkosti a stresu. Produkty americké společnosti ThunderWorks jsou založeny na principu zklidnění přirozeným způsobem a jsou inspirovány metodikou T-Touch, která pomocí mírného tlaku na hrudník navozuje pocit bezpečí a uvolnění podobně jako obejmutí. V naší nabídce najdete oblečky ThunderShirt pro pejsky.