Thundershirt Cat Vest - protistresová vesta pro kočky

Thundershirt - rychlá, jednoduchá a spolehlivá pomoc vaší kočce bez rizika! Odstraní strach, úzkost a stres - bez léků a bez výcviku - rychle a jednoduše! Thundershirt je uklidňující vesta s patentovanou technologií. Principem účinku je jemný konstantní...
1 290 Kč
Vyberte si variantu
1 290 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-G12-111
Vše od výrobce Thundershirt
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
Thundershirt Cat Vest - protistresová vesta pro kočky
Thundershirt Cat Vest - protistresová vesta pro kočky
1 290 Kč
 Popis
Thundershirt - rychlá, jednoduchá a spolehlivá pomoc vaší kočce bez rizika! Odstraní strach, úzkost a stres - bez léků a bez výcviku - rychle a jednoduše!

Thundershirt je uklidňující vesta s patentovanou technologií. Principem účinku je jemný konstantní tlak, který má výrazný uklidňující účinek při problémech s úzkostí, strachem nebo hyperaktivitou. Na základě testů provedených v USA u více než 2000 zákazníků je Thundershirt účinný u více než 85% těchto případů. Ve světě je používání Thundershirtu velice rozšířené a je doporučován veterináři.
Jemný konstantní tlak na kočičí hrudník vyvolává pocit bezpečí a výrazně uklidňuje nervový systém kočky. Podobného principu je využíváno u metodiky výchovy zvířat TTouch®, u lidí s autismem, u dětí s některými poruchami chování i pro zklidnění novorozenců.

Proč používat Thundershirt:

Thundershirt je vynikající metoda pro odstranění většiny typů úzkosti a problémů se strachem. Jeho užívání je velice jednoduché, nepotřebujete žádné školení, léky či výchovné znalosti. U většiny úzkostí stačí zcela bez přípravy obléknout kočce vestu Thundershirt a pozorovat výsledek. Veliké procento psů a koček vykazuje výrazné zlepšení chování ihned po nasazení. U složitějších případů úzkosti doporučujeme používat Thundershirt opakovaně nebo dlouhodobě jako součást programu úpravy chování nebo převýchovy ve spolupráci s odborníkem nebo v kombinaci s Thundershirt Cap maskou.

Kdy používat Thundershirt:

Thundershirt je nejčastěji využíván pro uklidnění psů a koček v těchto případech:

- strach z bouřky, z ohňostroje, ze střelby a nadměrného hluku…
- plachost vůči lidem, cizí zvěři, dopravním prostředkům, novým situacím…
- změna majitele, změna bydliště nebo prostředí…
- strach z odloučení, separační úzkost, cestovní úzkost…
- agresivita, popudlivost, nesnášenlivost ostatních zvířat v domácnosti…
- zlozvyky a poruchy chování, např. bezdůvodné vytrvalé mňoukání, patologické ničení vybavení bytu…
- hyperaktivita, nervózní chování, nepřiměřené reakce na okolí, nesoustředěnost, roztěkanost…
- podpůrná metoda při léčbě epilepsie, záchvatů, poruch rovnováhy a orientace…

Jak naučit psa/kočku nosit Thundershirt:

Thundershirt je z jemné, prodyšné textilie. Jeho nošení je velmi příjemné a většině psů/koček nedělá žádné problémy, nezpůsobuje podráždění na citlivých místech i při delším nošení. Thundershirt se nechává psům/kočkám na těle po celou dobu problematické situace, kvůli které jej užíváte (obvykle 2 hodiny). Při prvních dvou až třech použitích mějte svého/svoji psa/kočku pod dozorem, abyste věděli, jak na delší dobu nasazení Thundershirtu reaguje a zda jej vesta někde neškrtí nebo neodírá (i když jsou tyto situace velmi výjimečné).

KROK 1: Před prvním nasazením se seznamte s postupem, jak Thundershirt psovi/kočce obléknout. Postupujte dle přiloženého obrázku.

KROK 2: Pro první nasazení si vyberte chvíli, kdy pes není ve stresu a není v situaci, která v něm vyvolává strach. Vezměte si na pomoc pamlsky a nasaďte psovi/kočce vestu dle instrukcí na přiloženém obrázku. Ihned po nasazení jej pochvalte a odměňte ho/ji. Spojit nasazování vesty s odměnou je výborný trik, jak u zvířat vytvořit pozitivní asociaci s nošením Thundershirt. Pak nechte psa/kočku ve vestě cca 5 - 10 minut. Tento krok zopakujte několikrát v různých časových intervalech, dokud si vy i vaše zviře nebudete jisti, že nasazování a nošení Thundershirtu probíhá bez problémů.

KROK 3: Používejte Thundershirt vždy, když očekáváte nepříjemnou situaci, která u zvířat vyvolává pocity strachu a nejistoty. Vestu nechte psovi/kočce po celou dobu této situace, např. po celou dobu bouřky, po celou dobu cestování apod. Po nasazení i po zvládnutí situace psa/kočku vždy odměňte dobrým pamlskem. Je také prospěšné nasadit vestu každých 4 až 8 týdnů i v období, kdy tyto situace nenastávají. Většina zvířat si nošení vesty v nepříjemných situacích velmi oblíbí a sami vedou majitele na místo, kde je vesta uložena, např. když cítí, že přichází bouřka.

Záruka Vaší spokojenosti:

Výrobce Thundershirt uvádí více než 85% spokojených zákazníků, a proto nabízí vrácení peněz při zaslání nepoškozeného výrobku v originálním balení zpět do 45 dnů od zakoupení.

Tabulka velikostí:

Velikost / Přibližná váha kočky

S / do 4kg
M / 4 - 6kg
L / nad 6kg

Péče o Thundershirt:

55% Bavlna, 35% Polyester, 10% Spandex
Možno prát v pračce ve studené vodě, nechat volně uschnout (nedávat do sušičky).

Vyrobeno v Číně, patentováno v USA.
 O Výrobci
Thundershirt

Thundershirt

Značka výrobků pro redukci strachu, úzkosti a stresu. Produkty americké společnosti ThunderWorks jsou založeny na principu zklidnění přirozeným způsobem a jsou inspirovány metodikou T-Touch, která pomocí mírného tlaku na hrudník navozuje pocit bezpečí a uvolnění podobně jako obejmutí. V naší nabídce najdete oblečky ThunderShirt pro pejsky.