Thundershirt Calming Cap - protistresová maska pro psy

Bojíš se jízdy vepředu, vyšetření u veterináře nebo tě stresuje ještě jiná situace? Naznač páníčkovi, že Thundeshirt má skvělou protistresovou masku a že ji prostě musíš mít, aby ses tolik nebál. Thundershirt - rychlá, jednoduchá a spolehlivá pomoc vašemu...

Vyberte si variantu!

419 Kč
Vyberte si variantu
419 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: AKCE-H40-111
Vše od výrobce Thundershirt
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
Thundershirt Calming Cap - protistresová maska pro psy
Thundershirt Calming Cap - protistresová maska pro psy
419 Kč
 Popis
Bojíš se jízdy vepředu, vyšetření u veterináře nebo tě stresuje ještě jiná situace? Naznač páníčkovi, že Thundeshirt má skvělou protistresovou masku a že ji prostě musíš mít, aby ses tolik nebál.

Thundershirt - rychlá, jednoduchá a spolehlivá pomoc vašemu psovi bez rizika! Odstraní strach, úzkost a stres - bez léků a bez výcviku - rychle a jednoduše!

Thundershirt je uklidňující maska s patentovanou technologií.
Tato maska je určená k uklidnění psa během stresových situací
Je naprosto ideální k Thundershirt vestě, pokud váš pes trpí extrémním stresem nebo strachem. Uklidňující maska snižuje vizuální podněty, které jinak způsobují, že se pes rozruší.
Calming Cap filtruje zorné pole. Materiál "zlumí" pohled na okolí, přesto ale pes stále vidí dost dobře, aby se mohl snadno pohybovat a orientovat v prostředí.
Na základě testů provedených v USA u více než 2000 zákazníků je Thundershirt účinný u více než 85% těchto případů. Ve světě je používání Thundershirtu velice rozšířené a je doporučován veterináři i trenéry psů.

Velikosti: obvod čumáku /vzdálenost od očí ke krku(přes hlavu)
XS 7 - 14 cm / 2,5 - 5 cm
S 12 - 19 cm / 5 - 9 cm
M :17 - 24,5 cm / 7 - 12 cm
L : 22 - 29 cm / 9 - 16 cm.

Proč používat Thundershirt:

Thundershirt je vynikající metoda pro odstranění většiny typů úzkosti a problémů se strachem. Jeho užívání je velice jednoduché, nepotřebujete žádné školení, léky či výchovné znalosti. U většiny úzkostí stačí zcela bez přípravy obléknout psovi masku nebo vestu Thundershirt a pozorovat výsledek. 85% psů vykazuje výrazné zlepšení chování ihned po nasazení. U složitějších případů úzkosti doporučujeme používat Thundershirt opakovaně nebo dlouhodobě jako součást programu úpravy chování nebo převýchovy ve spolupráci s odborníkem.

Kdy používat Thundershirt výrobky:

Thundershirt je nejčastěji využíván pro uklidnění psů v těchto případech:

- strach z bouřky, z ohňostroje, návštěvy veterináře, ze střelby a nadměrného hluku…
- plachost vůči lidem, cizím psům, dopravním prostředkům, novým situacím…
- změna majitele, změna bydliště nebo prostředí…
- strach z odloučení, separační úzkost, cestovní úzkost…
- agresivita, popudlivost, nesnášenlivost ostatních zvířat v domácnosti…
- zlozvyky a poruchy chování, např. bezdůvodné vytrvalé štěkání, honění vlastního ocasu, patologické ničení vybavení bytu…
- táhnutí na vodítku, obtěžování lidí vytrvalým naskakováním nebo štěkáním na ně…
- hyperaktivita, nervózní chování, nepřiměřené reakce na okolí, nesoustředěnost, roztěkanost…
- podpůrná metoda při léčbě epilepsie, záchvatů, poruch rovnováhy a orientace…

Jak naučit psa nosit Thundershirt:

Thundershirt je z jemné, prodyšné textilie. Jeho nošení je velmi příjemné a většině psů nedělá žádné problémy, nezpůsobuje podráždění i při delším nošení. Při prvních dvou až třech použitích mějte svého psa pod dozorem, abyste věděli, jak na delší dobu nasazení Thundershirtu reaguje a zda jej maska někde neškrtí nebo se neodírá (i když jsou tyto situace velmi výjimečné).

KROK 1: Před prvním nasazením se seznamte s postupem, jak Thundershirt psovi obléknout. Postupujte dle přiloženého obrázku.

KROK 2: Pro první nasazení si vyberte chvíli, kdy pes není ve stresu a není v situaci, která v něm vyvolává strach. Vezměte si na pomoc pamlsky a nasaďte psovi masku dle instrukcí na přiloženém obrázku. Ihned po nasazení jej pochvalte a odměňte ho. Spojit nasazování vesty s odměnou je výborný trik, jak u psa vytvořit pozitivní asociaci s nošením Thundershirt. Pak nechte psa v masce cca 5 - 10 minut. Tento krok zopakujte několikrát v různých časových intervalech, dokud si vy i váš pes nebudete jisti, že nasazování a nošení Thundershirtu probíhá bez problémů.

KROK 3: Používejte Thundershirt vždy, když očekáváte nepříjemnou situaci, která u psa vyvolává pocity strachu a nejistoty. Masku nechte psovi po celou dobu této situace, např. po celou dobu jízdy v autě, po celou dobu návštěvy u veterináře apod. Po nasazení i po zvládnutí situace psa vždy odměňte dobrým pamlskem. Je také prospěšné psovi nasadit masku každých 4 až 8 týdnů i v období, kdy tyto situace nenastávají. Většina psů si nošení masky v nepříjemných situacích velmi oblíbí a sami vedou majitele na místo, kde je maska uložena, např. když cítí, že se někam pojede.

Záruka Vaší spokojenosti:

Výrobce Thundershirt uvádí více než 85% spokojených zákazníků, a proto nabízí vrácení peněz při zaslání nepoškozeného výrobku v originálním balení zpět do 45 dnů od zakoupení.

Péče o Thundershirt:

Materiál : 86,5 Polyester, 13,5% Spandex
Možno prát v pračce ve studené vodě, nechat volně uschnout (nedávat do sušičky).

Vyrobeno v Číně, patentováno v USA.
 O Výrobci
Thundershirt

Thundershirt

Značka výrobků pro redukci strachu, úzkosti a stresu. Produkty americké společnosti ThunderWorks jsou založeny na principu zklidnění přirozeným způsobem a jsou inspirovány metodikou T-Touch, která pomocí mírného tlaku na hrudník navozuje pocit bezpečí a uvolnění podobně jako obejmutí. V naší nabídce najdete oblečky ThunderShirt pro pejsky.