LickiMat Keeper Outdoor pro lízací podložky

Už máš LickiMat podložku a chceš si jí vylepšit? Pokud bereš svojí LickiMatku na cesty, pak si přečti, proč budeš potřebovat Keeper Outdoor. Nejen že tahle speciální LickiMat vychytávka zabrání posouvání podložky po zemi, znemožní ti její okusování nebo...
429 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-LM0944-111-XML
Vše od výrobce LickiMat
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
LickiMat Keeper Outdoor pro lízací podložky
LickiMat Keeper Outdoor pro lízací podložky
429 Kč
 Popis
Už máš LickiMat podložku a chceš si jí vylepšit? Pokud bereš svojí LickiMatku na cesty, pak si přečti, proč budeš potřebovat Keeper Outdoor. Nejen že tahle speciální LickiMat vychytávka zabrání posouvání podložky po zemi, znemožní ti její okusování nebo zvedání a jiným rošťárnám a zároveň z ti lízací podložky udělá skvělou zpomalovací misku, ale má navíc outdoorový zdvojený okraj, který z tvého krmení udělá pro mravence a jiné brouky nedobytnou pevnost za vodním příkopem.

Lickimat Keeper Outdoor je plastová miska speciálně vytvořená na vložení LickiMat podložky. Okraj vysoký cca 4cm vytvoří pro lízací podložku skvělý prostor a pro verzi Outdoor je zdvojený. Do drážky mezi okraji misky nalejte vodu. Ta se stane bariérou pro lezoucí hmyz a mravence. Díky protiskluzovým gumám v rozích misky zabrání při nadšeném olizování posouvání lízací podložky a zároveň brání rozhazování kousků potravy do okolí. Nenechaví pejsci zároveň nemohou podložku zvedat ze země a okusovat. Kombinací Keeperu s lízací podložkou také získáte vyšší okraj a lízací podložku pak můžete využít také jako misku na větší množství potravy. Keeper má patentovaný zářez na vnitřní straně okraje, aby se z něj lízací podložka snadno vyndavala vám, nikoliv vašemu mlsounkovi.

Výhody LickiMat Keeper Outdoor:

- zdvojený okraj pro nalití vody jako vodní bariéry proti mravencům
- brání pohybu lízací podložky LickiMat po zemi
- brání před rozhazováním kousků potravy a tvorbou nepořádku
- vložením lízací podložky do Keeper "misky" zabráníte jejich okusování nebo zvedání ze země
- uvnitř Keeperu se nachází patentovaný zářez, který pomáhá jednoduše vyjmout LickiMat podložku
- kombinací lízací podložky a Keeperu vytvoříte zpomalovací misku na větší množství krmení

A k čemu vlastně slouží LickiMat podložka?

Olizování zvyšuje chuťové vnímání a umožňuje mazlíčkům vychutnat si malé množství jídla, proto napomáhá snižování váhy u psů, kteří rádi a hodně jedí, stejně tak jako pomůže rozjíst věčné vybíravky a zvýšit chuť k jídlu u nežravců.

Lízání má také velmi dobrý vliv na tvorbu slin, které pomáhají chránit zuby a dásně vašeho mazlíčka. Podložka je vyrobena z přírodního kaučuku, který jeho olizováním napomáhá odstranit i zbytky jídla způsobující zápach z jazyka vašeho psího kamaráda.

Zpomalený příjem potravy redukuje významným způsobem nadýmání, špatné trávení a snižuje riziko torze žaludku. Jednoduše potravinu namažte na podložku a nechte vašeho psa, aby si poradil, jak dostat veškerou dobrotu do posledního "drobečku".

Trávení:
- zpomalí jedení a tím redukují nadýmání, riziko torze žaludku
- uspokojí delším požitkem z jedení
- více uspokojí nenasytné psy a pomáhá s redukcí váhy
- stimulují tvorbu slin a tím pomáhají čistit jazyk, zuby a dásně
- zvýšením tvorby slin podporují lepší trávení
- zvyšují chuť k jídlu u nežravců
- umožňují dávkovat potravu po malých dávkách

Rebel TIP:
V parných letních dnech můžete LickiMat lízací podložku využít i jako ochlazující pomůcku. Do lízací podložky vetřete cokoliv, co má váš pes rád (nebo ji zalijte obyčejnou vodu či vývarem) a vložte do mrazáku. Po zmrazení má váš mazlík o chladivou zábavu postaráno! Olizuje a zároveň se ochlazuje.
Vkládání do mrazáku bude s Keeperem ještě snazší a můžete si dovolit použít také tekuté dobroty, např. masový vývar apod.

Misky LickiMat Keeper a Keeper Outdoor jsou vhodné pro lízací podložky LickiMat o velikosti 20x20cm - Soother, Buddy, Playdate a pro typy LickiMat TUFF .

Varianty:
KEEPER - vypadá jako miska na vodu a je vhodná především do vnitřního prostoru.
KEEPER OUTDOOR - vypadá stejně jako KEEPER, jen má zdvojený vnější okraj, který je určený pro nalití vody, která zabrání, aby ke žrádlu nemohli mravenci a jiný broučci.

Materiál a údržba:
- zdravotně bezpečný materiál
- snadno se čistí (vhodný do myčky nádobí)
- vhodné i do mrazáku i mikrovlnky
- po použití misku vymyjte

Upozornění:
Při používání mějte psa pod dozorem.
Lízací podložka LickiMat není součástí balení.

Výrobce: LickiMat
Dovozce a distributor: Rebel Dog
Poslední aktualizace: 2022/06
 O Výrobci
LickiMat

LickiMat

Dost okusování bot. Nudu teď zaženeš s lízací podložkou LickiMat a vychutnáš si na ní vše co máš rád. LickiMat jsou lízací podložky a misky, které zpomalují jedení, zahání nudu, podpoří uspokojení z dlouhého jedení a přináší mnoho zdravotních benefitů.