Rukka Swim plovací vodítko oranžové

Mějte při plavání pod kontolou svého psa i vodítko. Tohle vodítko totiž plave na hladině! Plovoucí vodítko Rukka Swim pro plavání s vaším psem je z jedinečného plovoucího materiálu a má velmi odolný oplet lana.

Jedinečné plovoucí vodítko Rukka Swim...
459 Kč - 599 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-R60251-444-450-111
Vše od výrobce RUKKA
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
Rukka Swim plovací vodítko oranžové
Rukka Swim plovací vodítko oranžové
459 Kč - 599 Kč
 Popis
Mějte při plavání pod kontolou svého psa i vodítko. Tohle vodítko totiž plave na hladině! Plovoucí vodítko Rukka Swim pro plavání s vaším psem je z jedinečného plovoucího materiálu a má velmi odolný oplet lana.Jedinečné plovoucí vodítko Rukka Swim je vyrobené z odolné tkaniny a díky speciálnímu materiálu plave. Jeho jasná barva je ve vodě snadno rozpoznatelná. Váš pes může plavat a hrát si a vy máte pod kontrolou nejen pejska, ale i vodítko. Karabinu na vodítku lze připevnit na obojek nebo plovací vestu psa.

Upozornění: Vždy sledujte svého psa, když plave s vodítkem.

Výhody Rukka Swim plovoucího vodítka:
- snadno rozpoznatelné
- plave na hladině
- vyrobeno z odolné tkaniny
- snadné nasazování
- 2 velikosti

Velikosti Rukka Swim plovoucího vodítka:
M - délka 200cm / šířka popruhu 8mm
L - délka 600cm / šířka popruhu 8mm

Materiál:
100% polypropylen

Údržba:
- perte ručně nebo na šetrný program při 30°C
- nežehlete
- nesušte v sušičce
- nepoužívejte změkčovadla

Výrobce: Rukka
Dovozce a distributor: Rebel Dog
Poslední aktualizace: 2022/08
 O Výrobci
RUKKA

RUKKA

Finská společnost Rukka byla založena v roce 1950 a úplně prvními výrobky byli nepromokavé pláště pro lidi. Všichni jistě znáte jejich legendární žlutou pláštěnku! Od roku 1990 je Rukka nezávislou divizí rodinné firmy Luhta Sportswear Company založené v roce 1907 v Lahti, která jedním z největších výrobců sportovních oděvů ve Skandinávii. K jejím značkám patří např. Lutha,  Icepeak, Torstai, Sinisalo, Ril’s, O.i.s. a Your FACE. Rukka je ve světě známá především pro své jedinečné oděvy pro motorkáře, kde je technologickou špičkou, oblečení pro sportovce a outdoor. Při vývoji svých produktů Rukka spolupracuje s výzkumnými a vývojovými institucemi. Své výrobky podrobuje několikerému testování a hodnocení profesionálních testerů, teprve potom jsou schváleny a zařazeny do výroby. Celá kolekce Rukka Pets využívá své technologické materiály vyvinuté pro lidské oděvy a klade vysoký důraz na kvalitu a bezpečnost výrobků. Kromě postrojů, obojků, vodítek a oblečků najdete v sortimentu také záchranné vesty, nebo třeba botičky, které nosí služební psi finských vojáků. Jsme moc rádi, že jsme mohli sortiment špičkové skandinávské značky Rukka zařadit do nabídky a moc se těšíme na její neustálé rozšiřování. Kvalitě a designu vychytávek Rukka jsme totiž naprosto propadli!