YORA Dog Adult granule z hmyzu All Breeds

Čistě hmyzí kompletní krmivo pro psy. Ideální volba pro pejsky s alergiemi na běžné bílkoviny obsažné v krmivech. Křehké a chutné granule, které si zamilují. Unikátní zdroj proteinu, vynikající stravitelnost, žádné alergie, ekologické, takové je krmivo...
399 Kč - 2 499 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-YDCAA-111
Vše od výrobce YORA
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
YORA Dog Adult granule z hmyzu All Breeds
YORA Dog Adult granule z hmyzu All Breeds
399 Kč - 2 499 Kč
 Popis
Čistě hmyzí kompletní krmivo pro psy. Ideální volba pro pejsky s alergiemi na běžné bílkoviny obsažné v krmivech. Křehké a chutné granule, které si zamilují. Unikátní zdroj proteinu, vynikající stravitelnost, žádné alergie, ekologické, takové je krmivo Yora pro dospělé psy všech plemen.

Proč hmyzí granule Yora?

- vysoký obsah kvalitních živočišných bílkovin z čistě hmyzích zdrojů
- vynikající stravitelnost
- minimální dopad na planetu oproti klasickým krmivům s obsahem masa
- suroviny pečlivě vybrané s důrazem na výživovou hodnotu a minimální dopad na životní prostředí
- přirozeně hypoalergenní
- vhodné také pro psy s citlivým zažíváním
- hmyz pochází z EU a je chován s ohledem na welfare
- obsahuje larvy hmyzu (40%), které jsou přirozeným zdrojem potřebných makro i mikronutrientů
- obsahuje glukosamin a chondroitin pro zdravé klouby
- obsahuje vitamíny, minerály, omega 3 a 6 mastné kyseliny a esenciální aminokyseliny
- bez ATB a růstových hormonů
- výborně chutná

Plnohodnotný zdroj proteinu
Celé larvy jsou jemně usušeny, poté se z nich vyrobí moučka, která obsahuje všechny cenné živiny a minerály. Hmyzí protein je dokonce ještě stravitelnější než kuřecí maso, je kvalitnější a méně průmyslově zpracovaný oproti živočišným složkám v klasických zvířecích krmivech. Hmyzí larvy obsahují esenciální aminokyseliny, tuky a minerály, do krmení jsou zpracovány celé, což zajišťuje konstantní kvalitu živočišných složek.

Stálá kvalita hmyzího proteinu
V krmivu Yora jsou ale použity celé hmyzí larvy, žádné dělení na lepší a horší části. V běžném psím krmivu nemusí být vždy obsaženy ty nejkvalitnější části živočišných složek, které je možné získat. Do krmiv pro zvířata jsou většinou používány odřezky masa a vedlejší produkty živočišné výroby.

Zcela jistě bez hormonů a antibiotik
80% celosvětově spotřebovaných antibiotik se používá v průmyslových velkochovech, růstové hormony jsou užívány k tomu, aby zvířata plně vyrostla za kratší dobu. Hmyzí larvy rostou přirozeně velmi rychle a to i bez hormonů a podobných látek.

Udržitelný zdroj ingrediencí
Hmyz, brambory, oves a červená řepa mají mnohem nižší uhlíkovou stopu než maso z běžných zdrojů, rýže nebo batáty. Další úspory vznikají díky pěstování ovsa přímo na poli vedle výrobny krmiva. Toto vyvážené kompletní krmivo je tak dobré nejen pro psy, ale zároveň je vyráběno udržitelným způsobem, což je dobré pro všechny.

Chutná tak dobře, jak vypadá
Důkazem jsou psi, které krmivo Yora milují. Povedlo se vyvinout lahodné, křehké a chutné granule, které si vaši psi zamilují. Sice netuší, že tím navíc pomáhají naší planetě, ale i tak upřednostňují krmivo Yora, protože jim prostě chutná.

Dobré pro vašeho pejska i pro naši planetu
Hmyzí krmivo je volba budoucnosti pro nás všechny. Živočišná produkce velmi zatěžuje planetu. Spotřeba vody, množství půdy pro chov zvířat a pro vypěstování surovin pro jejich krmení, emise skleníkových plynů..., to vše vede k enormnímu zatěžování planety. Hmyzí larvy se živí zbytky ovoce a zeleniny, které jsou jinak nevyužitelné. Tím vzniká přírodní výživný kompost, díky kterému můžeme pěstovat ještě více jídla místo abychom pro larvy něco pěstovali.

Za nás je hmyzí krmivo pro naše mazlíčky šance, jak začít pomáhat naší planetě a ekologii každý den. Pro ně je hmyz přirozeným zdrojem proteinu. Taky váš pes loví mouchy nebo pavouky a pak je sní? Tak proč nekrmit mazlíčky kvalitním hmyzím krmivem, které je navíc zcela bez alergenů.

Složení: 40% hmyz (mletý hmyz – moučka 26,5%, celé granulované larvy 8,3%, hmyzí olej 5,5%), oves 19%, brambory 19%, kukuřice, hrách, pivovarské kvasnice, mořské řasy 2%, lněné semínko, rajčatový protlak, minerální látky, vitamíny, sušená červená řepa (0,5%), čekanka, sušená dýně, sušená mrkev, glukosamin (575mg/kg), chondroitin (575mg/kg), sušená kapusta, sušená petržel.

Analytické složky: hrubý protein 23%, hrubý tuk 13%, hrubá vláknina 5%, hrubý popel 5%, omega 6 3,2%, omega 3 0,5%, vápník 0,8%.

Nutričně doplňkové látky na 1kg: antioxidanty: tokoferol (vitamin E z rostlinných olejů) 3,8mg. Vitamíny: Vitamin A 14 400 IU, Vitamin D3 2 000 IU, Vitamin E 96 IU.
Stopové prvky: zinek 48mg, železo 48mg, mangan 33mg, měď 14mg, jód 0,96mg, selen 0,29mg.

Energie 362 kcal/100g.
Granule mají tvar trojhránku o velikosti cca 1,3cm.

Balení: 1,5kg, 6kg, 12kg.

Dávkování na den:
Váha psa/ denní dávka:
1-5kg / 25-85g
5-10kg / 85-150g
10-20kg / 150-250g
20-30kg / 250-340g
30-40kg / 340-420g
40+kg / 420+g

Přechod na Yoru: Postupný přechod na granule Yora udělejte během 7 dní, kdy začnete se čtvrtinou Yory na den, a poté postupně zvyšujte až na 100% Yory na den.

Dbejte na dostatečný přísun čerstvé vody.
Doporučené dávkování naleznete na boční straně obalu.
Datum spotřeby viz obal.

Výrobce: Yora
Dovozce a distributor: Rebel Dog
Poslední aktualizace: 2022/11
 O Výrobci
YORA

YORA

YORA je britská značka čistě hmyzích krmiv. Její název i grafické prvky jsou inspirovány kmenem peruánských indiánů Amahuaka neboli YORA people, který patří mezi kmeny nedotčené civilizací. K výrobě krmiv YORA jsou využívané larvy Hermetia Illucens jako nejvýživnější a nejekologičtější náhrada masa.

Proč jsme si vybrali YORA krmiva? Chtěli jsme krmivo pro alergické psy a ekologickou alternativu k výrobkům z běžných zdrojů masa, proto jsme hledali kvalitní krmivo z hmyzu. YORA je vyráběna již od počátku roku 2019 a její výrobci mají nevětší zkušenosti na trhu s hmyzím krmivem. YORA receptury jsou perfektně koncipované, obsahují čistě hmyzí bílkoviny a tuky, žádné jiné živočišné složky, obsah hmyzu je vysoký a sotiment je velmi komplexní. Hmyzí krmivo je za nás volba budoucnosti především kvůli ekologii a udržitelnosti. A YORA je nejlepší z nich!