Cowboy Magic šampón Greenspot Remover 473ml

COWBOY MAGIC šampón Greenspot Remover – bezoplachový šampon ve spreji Je určen k okamžitému odstranění špíny a mokrých i zaschlých skvrn z trávy, moči a potu z těla i srsti. Je vhodný k použití všude tam kde je koupaní nemožné či nevhodné nebo když potřebujeme...
Cowboy Magic šampón Greenspot Remover 473ml
457 Kč 377,69 Kč bez DPH
Na dotaz
Na dotaz
457 Kč 377,69 Kč bez DPH
Kód produktu: 1101-CMSAM-G473
Vše od výrobce Cowboy Magic
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?

Popis:

COWBOY MAGIC šampón Greenspot Remover – bezoplachový šampon ve spreji

Je určen k okamžitému odstranění špíny a mokrých i zaschlých skvrn z trávy, moči a potu z těla i srsti. Je vhodný k použití všude tam kde je koupaní nemožné či nevhodné nebo když potřebujeme ušetřit vodu a čas (výstavy, závody, výlety…)Tento jedinečný přípravek je vysoce koncentrovaný a díky přidání drahých přírodních nemydlinových čističů získaných z rostlin funguje okamžitě. Odstraňuje a rozpouští všechny cizí molekuly – hnůj, urinu, špínu či pot. Hloubkově regeneruje srst a kůži, díky přidaným složkám hedvábí a panthenolu. Přidané bambucké máslo napomáhá srst i kůži po uschnutí vyčesat do lesku.

Návod k použití:
Nastříkejte malé množství Cowboy Magic™ Green Spot Remover\Shower na znečištěné místo, vmasírujte, zaktivujte složky vlhkým ručníkem a potom vytřete do sucha. Zopakujte na dalším místě. Pracujte v malých plochách.

Cowboy Magic™ Green Spot Remover\Shower je také ideálním pomocníkem pro outdoorové lidi. Pomáhá všem, kteří rádi kempují, sportují, zahradničí a nemají přístup k vodě. Stačí mokrý ručník, kterým aktivujete čistící přísady a vaše kůže bude opět čistá a hedvábně jemná.

Alergologicky testováno a dermatologicky revidováno.

Netestováno na zvířatech.

Made in USA.
 O Výrobci
Cowboy Magic

Cowboy Magic

Značka vyjímečné péče z dob "divokého západu". Šampóny a další kosmetika této americké značky je specifická tím, že je vhodná pro lidi, jejich koně i psy. Koupejte se jako kovbojové!