Cowboy Magic šampón bělící Yellowout 473ml

COWBOY MAGIC šampón Shine in Yellowout – vybělující šampón Neutralizuje žluté skvrny, rozjasňuje a zvýrazňuje všechny barvy srsti či vlasů : bílou, černou, hnědou, šedou, palomino, bikolor,trikolor, plavou a měděnou. Výhody: Cowboy Magic™ Shine in Yellowout...
Cowboy Magic šampón bělící Yellowout 473ml
436 Kč 360,33 Kč bez DPH
Na dotaz
Na dotaz
436 Kč 360,33 Kč bez DPH
Kód produktu: 1101-CMSAM-BE473
Vše od výrobce Cowboy Magic
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?

Popis:

COWBOY MAGIC šampón Shine in Yellowout – vybělující šampón

Neutralizuje žluté skvrny, rozjasňuje a zvýrazňuje všechny barvy srsti či vlasů : bílou, černou, hnědou, šedou, palomino, bikolor,trikolor, plavou a měděnou.

Výhody:
Cowboy Magic™ Shine in Yellowout je vynikajícím pomocníkem pro koně, psy i lidi. Odstraňuje ze srsti nebo vlasů žluté skvrny a dodává nevýrazným barvám zářivý lesk. Zanechává srst či vlasy hedvábně hebké a příjemně voňavé.

Návod k použití:
Cowboy Magic™ Shine in Yellowout vetřete do mokrých vlasů či srsti a důkladně masírujte do chvíle než se modré mydliny změní v bílé. Nechte působit 2-5minut a poté důkladně opláchněte.V případě nutnosti celý proces zopakujte.

Permanentní skvrny:
Příroda může srst poznamenat permanentními skvrnami.Jestli je skvrna permanentní nebo ne, zjistíme tak, že roztokem octa a velmi teplé až horké vody( v poměru 50:50 ) navlhčíme srst se skvrnou na 2 až 5 minut. Znovu aplikujeme Cowboy Magic™ Shine in Yellowout dle návodu a pokud skvrny neustoupí , jedná se o skvrny permanentní. Cowboy Magic™ Shine in Yellowout aplikujeme pravidelně abychom minimalizovali již vzniklé permanentní skvrny a počkáme, než srst se skvrnami odroste.

Alergologicky testováno a dermatologicky revidováno.

Netestováno na zvířatech.

Made in USA
 O Výrobci
Cowboy Magic

Cowboy Magic

Značka vyjímečné péče z dob "divokého západu". Šampóny a další kosmetika této americké značky je specifická tím, že je vhodná pro lidi, jejich koně i psy. Koupejte se jako kovbojové!