Cowboy Magic rozčesávač Detangler & Shine 118 ml

Cowboy Magic Detangler – rozčesávač s leskem a UV ochranou Tento jedinečný hloubkový silk rozčesávač si během pár minut poradí se zplstnatělou srstí či hřívou. Neutralizuje statickou elektřinu v srsti a tím zabraňuje opětovnému zplstnatění. Neobsahuje...
Cowboy Magic rozčesávač Detangler & Shine 118 ml
546 Kč 451,24 Kč bez DPH
Na dotaz
Na dotaz
546 Kč 451,24 Kč bez DPH
Kód produktu: 1111-CMROZ-118
Vše od výrobce Cowboy Magic
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?

Popis:

Cowboy Magic Detangler – rozčesávač s leskem a UV ochranou

Tento jedinečný hloubkový silk rozčesávač si během pár minut poradí se zplstnatělou srstí či hřívou. Neutralizuje statickou elektřinu v srsti a tím zabraňuje opětovnému zplstnatění. Neobsahuje alkohol ani vodu a proto srst nevysušuje. Proniká pod povrch a navrací kůži vlhkost a posiluje srst. Má dlouhodobé účinky, odpuzuje špínu, prach i písek. Nezanechává mastný film.Je vysoce koncetrovaný a proto stačí jen minimální množtví pro maximální výsledek.

Návod k použití: malé množství CowBoy Magic Detangler &Shine (asi velikosti mince) rozetřeme v dlaních a následně vetřeme do čerstvě vykoupané, ručníkem lehce vysušené srsti ,hřívy nebo vlasů. Do extrémně zplstnatělých míst vetřeme malé množství CowBoy Magic Detangler &Shine a prsty jemně roztahujeme a následně rozčešeme obvyklým způsobem. Váš kartáč bude klouzat srstí lehce a bez námahy a údržba se zkrátí na polovinu.

CowBoy Magic Detangler &Shine je vynikajícím pomocníkem pro předvýstavní úpravu i každodenní péči. Srst bude pevná, splývavá a přesto bohatá, bez statické elektřiny, hedvábná na dotyk, oslnivě lesklá a to bez nutnosti použít jakýkoliv další přípravek. I po několika dnech vypadá srst stále jako čerstvě upravená. Vynikající pomocník pro několikadenní výstavy č i jiná soutěžní klání. Tento jedinečný přípravek ušetří váš čas i peníze.

VŠECHNY PŘÍPRAVKY COWBOY MAGIC JSOU URČENY NEJEN PRO ZVÍŘATA, ALE I PRO LIDI, ČÍMŽ JSOU NA TRHU OJEDINĚLÉ.

Alergologicky testováno a dermatologicky revidováno.

Přípravek nebyl testován na zvířatech.

Made in USA.
 O Výrobci
Cowboy Magic

Cowboy Magic

Značka vyjímečné péče z dob "divokého západu". Šampóny a další kosmetika této americké značky je specifická tím, že je vhodná pro lidi, jejich koně i psy. Koupejte se jako kovbojové!