Rukka Game Vest signální bezpečnostní vesta

Možná jsi pěkný divočák nebo jsi mazaný jak liška, to se ale v lese nehodí. Nenech se splést s lesní zvěří a dej o sobě vědět na dálku. Chraň se při procházkách nebo naháňkách a oblíkni si signální bezpečnostní vestu od Rukky. Vždy je důležité předcházet...

Vyberte si variantu!

499 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-R60655-261-450-111
Vše od výrobce RUKKA
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
Rukka Game Vest signální bezpečnostní vesta
Rukka Game Vest signální bezpečnostní vesta
499 Kč
 Popis
Možná jsi pěkný divočák nebo jsi mazaný jak liška, to se ale v lese nehodí. Nenech se splést s lesní zvěří a dej o sobě vědět na dálku. Chraň se při procházkách nebo naháňkách a oblíkni si signální bezpečnostní vestu od Rukky.

Vždy je důležité předcházet všem možným následkům poranění svého psa, proto dbejte na to, aby se tvůj pes vždy odlišil od lesní zvěře, se kterou by si ho mohli splést myslivci.

Oranžová barva vesty je pro lidské oko velmi výrazná a eliminuje tak možnost nechtěného poranění psa střelcem. Takže jestli chodíš na naháňky do lesa a nebo jen tak na procházky, obleč ji svému psovi. Je velice lehká a příjemná, takže i ten největší nesnášenlivec postrojů a oblečků, tuhle vestu na sobě ani nepocítí. Zapíná se pod krkem a zespoda na hrudníku.
Pružný materiál je odolný a příjemně se nosí. Široké zapínání na suchý zip zajišťuje, že vesta zůstane na svém místě i při činnostech s vysokou intenzitou.

Výhody RUKKA GAME signální bezpečnostní vesty:

- lehká, pohodlná a dobře viditelná
- lze ji využít na každodenní chůzi, sportovní aktivity a lovecké podmínky
- dobře viditelná
- výrazné reflexní prvky
- lehká údržba
- skladná, snadno se zabalí kamkoliv na cesty

Velikosti:

délka vesty na zádech /obvod kolem krku /obvod hrudníku

S - 12cm / 36 - 42cm / 36 - 56cm
M - 18cm / 44 - 50cm / 40 - 62cm
L - 26cm / 56 -62cm / 48 - 72cm

Pokud nevíte jakou velikost vybrat, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky. Rádi vám s výběrem vaší vesty pomůžeme.

Výrobce: Rukka
Distributor a dovozce pro ČR: Rebel Dog
Poslední aktualizace: 2021/6
 O Výrobci
RUKKA

RUKKA

Finská společnost Rukka byla založena v roce 1950 a úplně prvními výrobky byly nepromokavé pláště pro lidi. Všichni jistě znáte jejich legendární žlutou pláštěnku! Od roku 1990 je Rukka nezávislou divizí rodinné firmy Luhta Sportswear Company. K jejím značkám patří např. Lutha, Icepeak, Torstai, Sinisalo, Ril’s, O.i.s. a Your FACE. Rukka je ve světě známá především pro své jedinečné oděvy pro motorkáře, kde je technologickou špičkou, oblečení pro sportovce a outdoor. Při vývoji produktů Rukka spolupracuje s výzkumnými institucemi. Své výrobky podrobuje opakovanému testování profesionálních testerů. Celá kolekce Rukka Pets využívá své technologické materiály vyvinuté pro lidské oděvy. Kromě postrojů, obojků, vodítek a oblečků najdete v sortimentu také záchranné vesty, nebo třeba botičky, které nosí služební psi finských vojáků. Kvalitě, preciznosti a technologicky dokonalým materiálům Rukka jsme naprosto propadli!