Rukka Car Isofix Belt bezpečnostní autopás černý

Na cestách za rebelským dobrodružstvím zodpovědně a bezpečně! Připni se k Isofixu a můžeš frčet. Bezpečnostní doplňky finské značky Rukka se vyznačují super kvalitou a zpracováním doladěným do posledního detailu. Ne jinak je tomu u Rukka Car Isofix Belt,...

Vyberte si variantu!

259 Kč - 359 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-R60827-250-990-111
Vše od výrobce RUKKA
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
Rukka Car Isofix Belt bezpečnostní autopás černý
Rukka Car Isofix Belt bezpečnostní autopás černý
259 Kč - 359 Kč
 Popis
Na cestách za rebelským dobrodružstvím zodpovědně a bezpečně! Připni se k Isofixu a můžeš frčet.

Bezpečnostní doplňky finské značky Rukka se vyznačují super kvalitou a zpracováním doladěným do posledního detailu. Ne jinak je tomu u Rukka Car Isofix Belt, autopásu pro psy s koncovkou, která je kompatibilní se systémem Isofix, který je již standardní součástí vybavení aut pro připnutí dětských autosedaček.

Bezpečnostní autopás je nedílnou součástí cestovní výbavy pro všechny pejskaře. Nemáte v autě bezpečnostní přepravku, cestujete se psem autem sporadicky, nebo se chystáte na výlet s kámošem, jehož auto není na cestování pejsků uzpůsobené? Rukka autopás nezabere skoro žádné místo, ale vašemu chlupáčovi může zachránit život.

Z jedné strany pás připnete k postroji a druhý konec zajistíte do Isofixu. (Jakmile bude správně připojeno, uslyšíte jedno kliknutí.)Pás můžete snadno upravit na požadovanou délku.

Upozornění:

Nikdy nenechávejte psa v autě samotného připnutého k pásu, je zde nebezpečí omotání krku kolem popruhu!

Materiál
100% polyamid

Velikosti:
šířka popruhu / délka popruhu / maximální váha psa

S – 1,5cm / 25 - 45cm / 32kg
M – 2,5cm / 30 - 50cm / 45kg
L – 3 cm / 50 - 80cm / 60kg

Výrobce: Rukka
Dovozce a distributor pro ČR: Rebel Dog
Poslední aktualizace: 6/2021
 O Výrobci
RUKKA

RUKKA

Finská společnost Rukka byla založena v roce 1950 a úplně prvními výrobky byli nepromokavé pláště pro lidi. Všichni jistě znáte jejich legendární žlutou pláštěnku! Od roku 1990 je Rukka nezávislou divizí rodinné firmy Luhta Sportswear Company založené v roce 1907 v Lahti, která jedním z největších výrobců sportovních oděvů ve Skandinávii. K jejím značkám patří např. Lutha,  Icepeak, Torstai, Sinisalo, Ril’s, O.i.s. a Your FACE. Rukka je ve světě známá především pro své jedinečné oděvy pro motorkáře, kde je technologickou špičkou, oblečení pro sportovce a outdoor. Při vývoji svých produktů Rukka spolupracuje s výzkumnými a vývojovými institucemi. Své výrobky podrobuje několikerému testování a hodnocení profesionálních testerů, teprve potom jsou schváleny a zařazeny do výroby. Celá kolekce Rukka Pets využívá své technologické materiály vyvinuté pro lidské oděvy a klade vysoký důraz na kvalitu a bezpečnost výrobků. Kromě postrojů, obojků, vodítek a oblečků najdete v sortimentu také záchranné vesty, nebo třeba botičky, které nosí služební psi finských vojáků. Jsme moc rádi, že jsme mohli sortiment špičkové skandinávské značky Rukka zařadit do nabídky a moc se těšíme na její neustálé rozšiřování. Kvalitě a designu vychytávek Rukka jsme totiž naprosto propadli!