Rukka Car Harness bezpečnostní postroj do auta

Pohodlný a zároveň maximálně bezpečný postroj pro cestování autem, s Rukka Car Harness je to samozřejmost. K rybníku, do lesa... nebo kam jste říkali, že dnes jedeme? S bezpečnostním postrojem Rukka Car Harrness klidně na dalekou dovolenou. Pohodlný...
1 299 Kč - 1 399 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-R60322-250-990-111
Vše od výrobce RUKKA
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
Rukka Car Harness bezpečnostní postroj do auta
Rukka Car Harness bezpečnostní postroj do auta
1 299 Kč - 1 399 Kč
 Popis
Pohodlný a zároveň maximálně bezpečný postroj pro cestování autem, s Rukka Car Harness je to samozřejmost.

K rybníku, do lesa... nebo kam jste říkali, že dnes jedeme? S bezpečnostním postrojem Rukka Car Harrness klidně na dalekou dovolenou. Pohodlný a zároveň maximálně bezpečný postroj pro cestování autem, s Rukka Car Harness je to samozřejmost.

Dnešní doba si vyloženě žádá starat se o bezpečnost všech "členů rodiny". Kdykoliv je potřeba vycestovat se svým psem autem, měli by jste jeho i sebe dostatečně zabezpečit, ať to jsou bezpečnostní autopásy na připnutí psa, bezpečnostní postroj nebo nějaké přepážky, klece.

Rukka Car Harness nabízí dostatečné zabezpečení v podobě vypolstrovaného postroje, který je velmi odolný a pevný. Snadno a rychle se nasazuje, což uvítá nejeden páníček. Kolem krku a hrudníku se dá postroj nastavit dle velikosti a proporcí psa. Reflexní detaily také zajistí , aby pes byl dostatečně vidět, pokud se pohybuje venku. Spony na bocích jsou také velmi odolné s vyjímečným "zapínáním", které nedovolí, aby se postroj na psovi samovolně rozepnul.

Výhody bezpečnostního postroje do auta Rukka Car Harness:

- pohodlný
- velmi pevný a odolný
- upravitelný dle velikosti vašeho psa
- speciální zabezpečovací spony na bocích
- poutko pro připevnění bezpečnostního pásu
- vypolstrovaný
- reflexní prvky

Lze ho využít i jako "běžný" postroj na vycházku, na zádech je kroužek pro připnutí vodítka nebo také pásu do auta . Široká hrudní část umožňuje, že při tahání nebo nabourání/prudkého zastavení se váha a tlak na hrudníku hezky rozloží a tím výrazně snižuje riziko poranění.

Rukka Pets nabízí také bezpečnostní pás k připnutí psa se zacvakávací skobou. Při použití obouch bezpečnostních produktů, můžete být s vaším psem už v klidu i při delší cestě než jen do parku nebo k veterináři.

Bezpečnostní postroj do auta nabízíme ve více velikostech. Pečlivě psa změřte před výběrem postroje dle velikostní tabulky v galerii. Pokud si se změřením nebo výběrem vhodné velikosti nevíte rady, určitě se na nás obraťte.

Velikost / obvod hrudníku / šíře popruhu:

S / 45 - 50cm / 2cm
M / 55 - 75cm / 2cm
L / 65 - 80cm / 2,5cm

Výrobce: Rukka
Dovozce a distributor pro ČR: Rebel Dog
Poslední aktualizace: 6/2021
 O Výrobci
RUKKA

RUKKA

Finská společnost Rukka byla založena v roce 1950 a úplně prvními výrobky byly nepromokavé pláště pro lidi. Všichni jistě znáte jejich legendární žlutou pláštěnku! Od roku 1990 je Rukka nezávislou divizí rodinné firmy Luhta Sportswear Company. K jejím značkám patří např. Lutha, Icepeak, Torstai, Sinisalo, Ril’s, O.i.s. a Your FACE. Rukka je ve světě známá především pro své jedinečné oděvy pro motorkáře, kde je technologickou špičkou, oblečení pro sportovce a outdoor. Při vývoji produktů Rukka spolupracuje s výzkumnými institucemi. Své výrobky podrobuje opakovanému testování profesionálních testerů. Celá kolekce Rukka Pets využívá své technologické materiály vyvinuté pro lidské oděvy. Kromě postrojů, obojků, vodítek a oblečků najdete v sortimentu také záchranné vesty, nebo třeba botičky, které nosí služební psi finských vojáků. Kvalitě, preciznosti a technologicky dokonalým materiálům Rukka jsme naprosto propadli!