Legendární žlutá Rukka pláštěnka

Legendární a stylová pláštěnka Rukka je k dostání i pro páníčky! Vysoce kvalitní materiál vám zajistí, že bude pláštěnka dostatečně odolná. Díky skvělému zpracování a střihu je i velmi pohodlná. Ve stejné kolekci zakoupíte i psí pláštěnku STREAM Raincoat....
2 499 Kč
Vyberte si variantu
2 499 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-R70600-201-420-111
Vše od výrobce RUKKA
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
Legendární žlutá Rukka pláštěnka
Legendární žlutá Rukka pláštěnka
2 499 Kč
 Popis
Legendární a stylová pláštěnka Rukka je k dostání i pro páníčky! Vysoce kvalitní materiál vám zajistí, že bude pláštěnka dostatečně odolná. Díky skvělému zpracování a střihu je i velmi pohodlná. Ve stejné kolekci zakoupíte i psí pláštěnku STREAM Raincoat. Pokud chcete ladit s vaším pejskem i při deštivém počasí, nesmí vám tato pláštěnka chybět doma v šatníku. Pláštěnka je snadno omyvatelná. Díky vnějšímu i vnitřnímu zapínání zajistí maximální odolnost proti promoknutí.

Hlavní výhody pláštěnky Rukka:
- spolehlivě vodotěsná
- pohodlné nošení
- snadné oblékání a zapínání
- reflexní prvky na rukávu
-vnitřní i vnější zapínání

Velikosti : obvod hrudníku / délka

S - 116cm / 75cm
M - 124cm / 81cm
L - 134cm / 87cm

Výrobce: Rukka
Dovozce a distributor: Rebel Dog, www.rebeldog.cz
Poslední aktualizace: 2019
 O Výrobci
RUKKA

RUKKA

Finská společnost Rukka byla založena v roce 1950 a úplně prvními výrobky byli nepromokavé pláště pro lidi. Všichni jistě znáte jejich legendární žlutou pláštěnku! Od roku 1990 je Rukka nezávislou divizí rodinné firmy Luhta Sportswear Company založené v roce 1907 v Lahti, která jedním z největších výrobců sportovních oděvů ve Skandinávii. K jejím značkám patří např. Lutha,  Icepeak, Torstai, Sinisalo, Ril’s, O.i.s. a Your FACE. Rukka je ve světě známá především pro své jedinečné oděvy pro motorkáře, kde je technologickou špičkou, oblečení pro sportovce a outdoor. Při vývoji svých produktů Rukka spolupracuje s výzkumnými a vývojovými institucemi. Své výrobky podrobuje několikerému testování a hodnocení profesionálních testerů, teprve potom jsou schváleny a zařazeny do výroby. Celá kolekce Rukka Pets využívá své technologické materiály vyvinuté pro lidské oděvy a klade vysoký důraz na kvalitu a bezpečnost výrobků. Kromě postrojů, obojků, vodítek a oblečků najdete v sortimentu také záchranné vesty, nebo třeba botičky, které nosí služební psi finských vojáků. Jsme moc rádi, že jsme mohli sortiment špičkové skandinávské značky Rukka zařadit do nabídky a moc se těšíme na její neustálé rozšiřování. Kvalitě a designu vychytávek Rukka jsme totiž naprosto propadli!