Chladící vesta HyperKewl AeroChill dámská - žlutá

Mimořádná nabídka fitness chladících vest AeroChill®. Nejnovější vesty s vylepšenou chladící vrstvou AeroChill® vám pomohou, aby vás horko vás nelimitovalo při jakékoliv pohybové aktivitě jak venku, tak v tělocvičně. Luxusní sportovní vesty AeroChill®...
1 393 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: AKCE-HK9999F-YL-111
Vše od výrobce Techniche
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
Chladící vesta HyperKewl AeroChill dámská - žlutá
Chladící vesta HyperKewl AeroChill dámská - žlutá
1 393 Kč
 Popis
Mimořádná nabídka fitness chladících vest AeroChill®. Nejnovější vesty s vylepšenou chladící vrstvou AeroChill® vám pomohou, aby vás horko vás nelimitovalo při jakékoliv pohybové aktivitě jak venku, tak v tělocvičně. Luxusní sportovní vesty AeroChill® s odpařovacím chlazením poskytují ochlazení těla 5 až 10 hodin (v závislosti na podmínkách a proudění vzduchu). AeroChill® je technologicky vylepšená verze tkaniny HyperKewl™.
Chladící vesta je vhodná pro předcházení přehřátí založená na přirozeném principu ochlazení těla při nejrůznějších aktivitách. Je ideální pro sport, outdoorové aktivity, fitness a pro všechny, kdo vykonávají náročnější fyzickou aktivitu v teplém prostředí nebo na slunci (stavba, dílna, zahrada).
Dámská vesta je speciálně navržená na ženskou postavu, na bocích má pružný materiál, který přizpůsobí tvar vesty vašemu tělu. K dispozici jsou v černé barvě s různě barevnými neonovými lemy.
HyperKewl™ a AeroChill® (patentované, CE certifikované) produkty fungují na principu odpařování vody z vnitřní vrstvy oblečení bez toho, aby došlo k namočení těla. Jedná se o odolný trojvrstvý materiál, povrchová textilie je z nylonu, střední absorpční vrstva využívá jedinečnou polymerní chemii pro dosažení rychlého vstřebávání vody a jejího postupného odpařování, podšívka je z tkaniny, která umožňuje chladící funkci, ale nepropouští vodu. Špičková profesionální technologie HyperKewl™ a AeroChill® tak nabízí chladící oblečení a produkty se kterými se jednoduše zachází, jsou lehké i po namočení a jsou velice efektivní.
Jak funguje chladící vesta HyperKewl™ a AeroChill®:
Unikátní chladící tkanina absorbuje vodu do vícevrstvého materiálu. Voda se uvolňuje odpařováním, spotřebovaná energie pak vytváří chladivý efekt. HyperKewl/AeroChill chladící látka ve skutečnosti ochlazuje tělo na stejném principu, jako se tělo ochlazuje pocením. Pokožka se začne chladit okamžitě a chlazení trvá 5 až 10 hodin v závislosti na teple a proudění vzduchu. Vysoká vlhkost vzduchu (90%) sníží odpařování vody z materiálu a zmenší chladivý efekt.
Výrobky HyperKewl™ byly vyvinuty pro americkou armádu, která je využívá v náročných podmínkách na misích v horkých oblastech. Produkty HyperKewl™ jsou také velmi využívané profesionálními sportovci - běžci, cyklisty, závodníky Formule 1, motorkáři... Díky oblečení HyperKewl™ můžete být příjemně ochlazeni i vy. V nabídce najdete různé chladící vesty, šátek na krk, potítka na ruce, kšiltovky nebo čepice pod přilbu, které vám zpříjemní horké letní dny.

V čem výjimečnost HyperKewl™ a AeroChill® spočívá?

* Efektivní řešení chlazení
* Poskytuje úlevu od únavy a stresu z horka
* Lehké, odolné a netoxické
* Snadná aktivace pouhým namočením
* K opakovanému chlazení potřebuje pouze vodu
* Nabízí 5-10 hodin chladivé úlevy a ochrany
* Hodí se pro širokou škálu využití

Jak používat chladící výrobky HyperKewl™:
1. Jednoduše namočte produkt ve vodě po dobu přibližně 1 až 2 minut. Voda nemusí být studená. Nepoužívejte mořskou vodu ani jiné tekutiny než obyčejnou vodu.
2. Jemně vymačkejte přebytečnou vodu.
3. Výrobky HyperKewl™ je ideální před prvním použitím nechat proschnout. Po namočení budete pozorovat jakoby mýdlový efekt. To způsobuje aktivovaná polymerní vrstva, která poprvé absorbovala vodu. Při dalším namočení je již mýdlový pocit minimální nebo úplně zmizí.
4. Po prvním vyschnutí znovu namočte a jemně vymačkejte vodu. Před nošením otřete nepromokavou podšívku suchým ručníkem, tím se zbavíte kapek vymačkané vody. Dále již tkaninou žádná voda neprochází.
5. Začněte používat. Pro prodloužení doby použití stačí opakovaně namočit.
6. Po použití nechte volně zavěšený výrobek dobře proschnout (ne na topení ani v sušičce).
7. Výrobky HyperKewl™

Jak používat chladící výrobky AeroChill®:
1. Jednoduše namočte produkt ve vodě po dobu přibližně 1 až 2 minut. Voda nemusí být studená. Nepoužívejte mořskou vodu ani jiné tekutiny než obyčejnou vodu.
2. Jemně vymačkejte přebytečnou vodu. Před nošením otřete nepromokavou podšívku suchým ručníkem, tím se zbavíte kapek vymačkané vody. Dále již tkaninou žádná voda neprochází.
3. Výrobky AeroChill® po namočení a vymačkání přebytečné vody můžete rovnou používat. Pro prodloužení doby použití stačí opakovaně namočit.
4. Po použití nechte volně zavěšený výrobek dobře proschnout (ne na topení ani v sušičce).

Složení:
1. Prošívaný vnější nylon
2. HyperKewl™ / AeroChill® chladící tkanina uvnitř
3. Vodu odpuzující nylonová podšívka

Velikost - obvod hrudníku / délka zad
AeroChill® dámská:

S – 78 – 82cm / 58cm
M – 84 - 86cm / 60cm
L – 92 - 95cm / 61cm
XL – 94 - 96cm / 62cm
AeroChill® pánská:
S – 94 – 96cm / 62cm
M – 99 – 102cm / 65cm
L – 104 – 106cm / 67cm
XL – 109 – 112cm/ 70cm

Výrobce: Techniche
Dodavatel a distributor pro ČR: Rebel Dog
Poslední aktualizace: 2022/07
 O Výrobci
Techniche

Techniche

Specialista na chladící a zahřívací oděvy. Techniche vyvinuli technologii chladící tkaniny pomocí odpařovacího systému HyperKewl. Techniche je vývojářská firma, která hledá nové technologie pro chlazení a ohřev. Chladící vesty HyperKewl byly původně vyvinuty pro vojáky US Army na mise do horkého podnebí. Všechny produkty firmy Techniche jsou na profesionální úrovni a technologicky velmi vyspělé.