Applaws

Applaws

Applaws

Vlajkovou lodí v Rebel Dog v sekci krmiv je už od roku 2012 jednoznačně značka Applaws. Jsme oficiálním distributorem téhle špičkové britské bašty pro pejsky i kočičky v ČR, a proto u nás najdete kompletní sortiment krmiv Applaws.

Granule s vysokým podílem masa, bez obilovin a ze surovin nejvyšší kvality jsou už několik let jasnou volbou pro majitele spousty pejsků, koček, ale i fretek, potkanů a ježků chovaných jako domácích mazlíčků. Značka Applaws nabízí také široký sortiment mokrých krmiv od kapsiček, paštik, po konzervy, mističky a další lahůdky. Vybere si tak i pořádně rozmlsaný mazlíček.

Firma Applaws sídlí v Británii, ale krmiva se prodávají po celém světě. Jejich filozofií je používat ty nejkvalitnější suroviny, nepřidávat do krmiv zbytečná plniva a dbát na složení tak, abyste si byli jisti, že co najdete ve výčtu surovin na obalu se nachází také v samotném výrobku.

Zejména mokrá krmiva Applaws jako jsou konzervy a kapsičky dáváme i hospitalizovaným pejskům a kočičkám v naší domovské veterinární klinice Vetcentrum Duchek, zvířecí pacienti totiž potřebují to nejlepší pro rychlou rekonvalescenci.

Z opravdu velmi široké nabídky krmiv Applaws můžete vybírat ZDE.