Andaro

Andaro

Andaro

Už delší dobu jsme věděli, že do našeho sortimentu chceme zařadit i nějaké originální, kvalitní a cenově dostupné pelíšky s krásnými designy a velkou rozmanitostí. Na veletrhu v Boloni jsme si vyhlédli značku Andaro. Od konce roku 2017 u nás tak můžete sehnat tyhle špičkové pelíšky, ve kterých se bude krásně spát i psí princezně na hrášku a navíc vkusně zapadnou do interiéru vašeho domova.

Firma Andaro je výrobce dekoračních látek pro domácnost. A protože vyrábí potahy na křesla nebo pohovky, které musí vydržet nápor celé rodiny několik let bez možnosti praní, je tato značka zárukou odolných a dobře udržovatelných pelíšků pro naše mazlíčky. Všechny pelíšky Andaro jsou vyráběny ze silných a odolných látek s kvalitní povrchovou úpravou, potahy se dají sundat a vyprat. Srdcovkou jsou 3D Pets polštářky s fotopotiskem různých psích a kočičích plemen, které potěší snad každého - děti, fanoušky plemene i samotné mazlíčky. 

Všechny materiály značky Andaro jsou vhodné i pro děti, mají hypoalergenní výplň a jsou pratelné, jsou v souladu s platnými evropskými předpisy o bezpečnosti, likvidaci a recyklaci výrobku a neobsahují žádné nebezpečné nebo znečišťující látky, aby chránily zdraví a pohodu zvířat a jejich lidí.