RuffWood kávovníkové žvýkací dřevo pro psy

Není dřevo jako dřevo a madagaskarský kávový Ruffwood není jako obyčejný klacek! Je bezpečný! Psi milují okusovat dřevo, ale dřevěné klacíky jsou pro psy celkem nebezpečné. Ruffwood Coffee je velice odolný a přesto bezpečný klacík, vyrobený z větví kávovníků...

Vyberte si variantu!

RuffWood kávovníkové žvýkací dřevo pro psy RuffWood kávovníkové žvýkací dřevo pro psyRuffWood kávovníkové žvýkací dřevo pro psyRuffWood kávovníkové žvýkací dřevo pro psyRuffWood kávovníkové žvýkací dřevo pro psyRuffWood kávovníkové žvýkací dřevo pro psy
379 Kč - 489 Kč
Vyberte si variantu
379 Kč - 489 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RUFF0001-111
Vše od výrobce Ruffwood
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Video Popis O výrobci  Podobné produkty 
RuffWood kávovníkové žvýkací dřevo pro psy
RuffWood kávovníkové žvýkací dřevo pro psy
379 Kč - 489 Kč
 Popis
Není dřevo jako dřevo a madagaskarský kávový Ruffwood není jako obyčejný klacek! Je bezpečný! Psi milují okusovat dřevo, ale dřevěné klacíky jsou pro psy celkem nebezpečné. Ruffwood Coffee je velice odolný a přesto bezpečný klacík, vyrobený z větví kávovníků vypěstovaných na Madagaskaru.

Žvýkací hračka uspokojí potřebu kousat cokoliv a tentokrát to nebudou vaše boty. Tuhle hračku můžeš žvýkat bezpečně a zdravě od rána do večera a páníčci tě za to ještě pochválí. Podporuje přirozené čištění zubů, vlákna uvolněná během žvýkání mají stimulační účinek na střeva psa. Kromě toho se v mozku uvolňují endorfiny, což vede k uspokojivému pocitu.

Žvýkací hračka Ruffwood Coffee zaměstná vašeho pejska na dlouhé hodiny. Žvýkání patří k důležitým činnostem vašeho psího kamaráda. V důsledku toho, že jsou domestikovaní psi většinou krmeni hotovou průmyslovou stravou, má uspokojování přirozené žvýkací potřeby zvláštní význam. Nabídněte svému čtyřnohému kamarádovi bezpečnou hračku vytvořenou právě pro vytrvalé a intenzivní žvýkání. Psi žvýkáním zahání nudu, posilují čelisti. Výsledkem žvýkání jsou zdravé a pevné zuby v odolné a pevné dásni. Žvýkání zároveň uspokojí psychiku psa, odbourává hromadění stresu a hyperaktivitu.

Ruffwood Coffee klacíky jsou vyrobeny z větví kávovníků. Když rostlina přestane plodit kávová zrna, tak se z větví vyrábějí žvýkací tyčinky pro psy. Jsou naprosto bezpečné, velmi robustní, nelámou se, nedělají téměř žádné třísky a nevytváří ostré hrany, proto jsou bezpečnější než skutečné klacíky. Jsou vyráběnyz madagaskarských kvalitních kávovníků.

Dbejte na výběr správné velikosti, tady platí - raději větší než menší! Psi jakéhokoli věku a jakéhokoli plemene od přírody velmi rádi žvýkají. Zvýšenou touhu po žvýkání mají štěňata při výměně psího chrupu. Tím, že se jedná o hračku vyrobenou z přírodních větví, má jedna velikost více tvarů (užší a delší, širší a kratší). V reálu to znamená, že velikost "small" může být delší než velikost "medium", ale bude zase tenčí a lehčí.

JEDINÁ HRAČKA VYROBENÁ ZE 100% VYPĚSTOVANÉHO DŘEVA KÁVY S OFICIÁLNÍM VLÁDNÍM CERTIFIKÁTEM Z MADAGASKARU!

Výhody žvýkacích hraček Ruffwood Coffee:

- zdravě a bezpečně zaměstnají vašeho psího kamaráda
- uspokojí jeho žvýkací potřeby
- zmírňují destruktivní chování
- odbourává hyperaktivitu a hromadění stresu
- při okusování netvoří téměř žádné třísky
- čistí zuby a posilují čelisti
- bezpečné velmi tvrdé dřevo
- vhodné pro alergické psy
- bez kofeinu, kalorií a umělých přísad
- přírodní produkt

Nabízíme ve dvou velikostech:
!!! Tvar přírodního dřeva je velmi různý, zde jsou uvedeny průměrné hodnoty!!!

Small - 20 cm - o cca 4,2 cm (150-180g)
Medium - 22 cm - o cca 4,8 cm (180-280g)

Určeno pro hru pod dozorem. V případě poškození klacík psovi ihned odeberte.

Výrobce: Ruffwood, země původu: Madagaskar
Dovozce a distributor pro ČR: Rebel Dog
Poslední aktualizace: 3/2021
 O Výrobci
Ruffwood

Ruffwood

Ruffwood Coffee klacíky jsou vyrobeny z větví kávovníků. Když rostlina přestane plodit kávová zrna, z větví kávovníků se vyrábějí žvýkací dřívka pro psy. Jsou naprosto bezpečná, velmi robustní, nelámou se, nedělají téměř žádné třísky a nevytváří ostré hrany, proto jsou bezpečnější než skutečné klacíky. Jsou vyráběna z kvalitních madagaskarských kávovníků. Jediná hračka vyrobená ze 100% vypěstovaného dřeva kávy s oficiálním vládním certifikátem z Madagaskaru!