Country Dog kravička Clara 30cm

Skvělá hračka pro vašeho psa, která je vyrobena z překvapivě silného plátna. Uvnitř se nachází duté vlákno a pískadlo. Zpevněné plátno má vyztužnou vrstvu, která vydává lehce praskavý zvuk pro ještě větší zážitek ze hry. Ruce jsou vyrobeny z odolného...
Country Dog kravička Clara 30cm Country Dog kravička Clara 30cmCountry Dog kravička Clara 30cmCountry Dog kravička Clara 30cmCountry Dog kravička Clara 30cm
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Do 30 dnů
Do 30 dnů
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Kód produktu: RD-COUN012
Vše od výrobce Country Dog
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Video Popis O výrobci  Podobné produkty 
Country Dog kravička Clara 30cm
Country Dog kravička Clara 30cm
Do 30 dnů
249 Kč
 Popis
Skvělá hračka pro vašeho psa, která je vyrobena z překvapivě silného plátna. Uvnitř se nachází duté vlákno a pískadlo. Zpevněné plátno má vyztužnou vrstvu, která vydává lehce praskavý zvuk pro ještě větší zážitek ze hry. Ruce jsou vyrobeny z odolného lana, takže se váš pes může při hraní přetahovat.

Kolekce těchto hraček Country Dog je ve stylu venkovských hraček, které odolají i hrubému zacházení.

Mezi Country Dog si určitě vyberete, protože tato velmi oblíbená kolekce nabízí hračky různých tvarů a velikostí v sympatickém zpracování záplatovaných zvířátek: jezevčík,kravička, králíček, hrošice, medvídek a další.

Hračka je určena pro hraní pod dozorem.

Country Dog kravička Clara - 30cm

Výrobce: Country Dog/Holland Animal Care
Dovozce a distributor: Rebel Dog
Aktualizováno dne : 2021/6
 O Výrobci
Country Dog

Country Dog

Naše oblíbená řada hraček venkovského stylu z velmi odolného materiálu. Country Dog nabízí velké množství zvířátek rozličných tvarů - dlouhé jezevčíky, kompaktní sobíky a pejsky, medvídky se záplatovanými tělíčky ve stulu postavičky "Kuky", panáčkové typy s provazovými ručkami... Většinu hraček nabízíme také ve zmenšené variantě "Tiny" pro malé pejsky nebo štěňata. Skvělé hračky Country Dog pro vaše pejsky jsou vyrobeny z překvapivě silného plátna. Uvnitř se nachází duté vlákno a pískadlo. Zpevněné plátno má výztužnou vrstvu, která vydává lehce praskavý zvuk pro ještě větší zážitek ze hry.