JW Hol-EE Roller děrovaná hračka - mix barev - sleva 30%

Roller Egg má tvar vejce a přetahování s ním tak bude ještě pohodlnější. Můžete ho používat stejně jako klasický děrovaný míček na přetahování, plnit pamlsky, či pouze házet. Pokud chcete hru udělat zajímavější, zkuste do míčku schovat větší pamlsek...

Vyberte si variantu!

159 Kč - 195 Kč
Vyberte si variantu
159 Kč - 195 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: AKCE-JW031451-111
Vše od výrobce JW
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?

Popis:

Roller Egg má tvar vejce a přetahování s ním tak bude ještě pohodlnější. Můžete ho používat stejně jako klasický děrovaný míček na přetahování, plnit pamlsky, či pouze házet.

Pokud chcete hru udělat zajímavější, zkuste do míčku schovat větší pamlsek na kousání, či naplňte míčem kusem látky, do kterého předem zabalíte malé pamlsky a pejsek je objeví až ve chvíli, kdy látku z míčku vytáhne.

Jako většina hraček, je i tento míček určen zejména pro hru pod dozorem!

Děrovaný míček je odolný, ale zároveň měkký a příjemný do tlamy. Je vyroben z přírodního, certifikovaného a samozřejmě netoxického kaučuku. Tato hračka není plovoucí.

Dle aktuální nabídky můžete volit mezi barvami zelená, oranžová, modrá.
Dovolte nám prosím vybrat barvu podle našich skladových zásob. V případě preference určité barvy připište prosím toto do poznámky v objednávce.

Toto zboží není určeno pro velkoobchodní prodej.
 O Výrobci
JW

JW

JW Pet produkty jsou inteligentně navrženy tak, aby zlepšily životy domácích mazlíčků a jejich "rodičů". JW hračky přenáší na trh zjevně skvělé a inovativní nápady. Každý produkt společnosti JW je výsledkem praktického výzkumu a vývoje produktů, který vysvětluje, proč má tato značka více než 100 patentů!