Dog Comets Moonstone míček na pamlsky

Vesmír ti nabízí novou zábavu. Z půlky děrovaný, píská a skvěle skáče, kdo to je? Moonstone! Tento míček nejen skvěle skáče, ale je také ideální pro vkládání nejrůznějších pamlsků. Zabaví vašeho psa jak fyzicky při hře, tak i psychicky při získávání pamlsku....
259 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-COME062-111-XML
Vše od výrobce Dog Comets
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
Dog Comets Moonstone míček na pamlsky
Dog Comets Moonstone míček na pamlsky
259 Kč
 Popis
Vesmír ti nabízí novou zábavu. Z půlky děrovaný, píská a skvěle skáče, kdo to je? Moonstone! Tento míček nejen skvěle skáče, ale je také ideální pro vkládání nejrůznějších pamlsků. Zabaví vašeho psa jak fyzicky při hře, tak i psychicky při získávání pamlsku.

Míč m á jednu polovinu děrovanou z elastické pryže a druhou polovinu z pevného termoplastického materiálu. Měkký a odolný materiál děrované části usnadňuje psovi chycení míčku a vám umožňuje vložit dovnitř pamlsky. Jejich vytahování ze středu míčku je intelektuální stimulací a dobrou zábavou pro psa. Míč můžete samozřejmě použít i ke hře bez náplně k aportování. Moonstone je odolný, ale zároveň šetrný k psí tlamě.

Plná černá část "měsíčního kamene" je připravená na maximální zátěž a nepředvídatelné odrazy míčku a po zmáčknutí píská, tím vybízí k další hře. Na povrchu této části jsou výstupky, které masírují dásně.

Díky plné polovině z termoplastické pryže míček také plave ve vodě, a díky děrované části se psům se dobře chytá.

Rebelský tip: Na děrovanou část míčku přivažte lano nebo zapleťte fleecovou rukojeť a z míčku se stane úžasné házedlo a přehahovadlo.

Výhody Dog Comets Moonstone:

- vhodné na vkládání pamlsků
- skvělý na aportování
- výborně se odráží a skáče
- odolný
- více barevných provedení

Velikost: 9cm

Barvy: oranžový, růžový, zelený

Upozornění:
Dog Comets Moonstone je robustní hračka, ale není vhodná pro úporné kousání a žvýkání. Není to kousátko. Při hře dohlížejte na svého psa a na stav hračky. V případě poškození hračku ihned odstraňte. Před použitím odstraňte všechny části obalu.

Značka: Dog Comets
Dovozce a ditributor pro ČR: Rebel Dog
Poslední aktualizace: 2022/08
 O Výrobci
Dog Comets

Dog Comets

Kolekce Dog Comets inspirovaná vesmírnými názvy nabízí kvalitní hračky s vysokou odolností a skvělými vlastnostmi. Komety ve tvaru vejce jsou skvělé pro interaktivní zábavu bez kousání, Meteor je házecí tyč, která nahradí nebezpečný klacek, Star Shooter je hvězdné házedlo, aby míček Stardust (v překladu "Hvězdný prach") doletěl možná až je hvězdám a oblíbený děrovaný Titan je mistr hry. Můžete jej házet, přetahovat se nebo do něj schovat pamlsky. Hvězdná kolekce hraček Dog Comets je tu pro psí zábavu na vesmírné úrovni.