LickiMat UFO lízací miska

Poznej mimozemský rozměr krmení a zábavy s UFO miskou s přísavkami, tohle tě bude bavit! Lízací miska s výstupky, které znáte z podložek LickiMat Soother, má na zadní straně má 7 přísavek, takže ji snadno a spolehlivě umístíte tam, kam potřebujete. Je...
429 Kč
Vyberte si variantu
Kód produktu: RD-LM0968-111-XML
Vše od výrobce LickiMat
Dostupné i pro velkoobchod. Přihlásit se
Další informace
Unikátní a kvalitní produkty
které jinde nenajdete
Spolupracujeme s veterináři
z VETCENTRUM Duchek
Jsme fér a je na nás spoleh
říkají naši zákazníci
Za každý nákup odměna
díky našemu klubu výhod
Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám
s výběrem i objednávkou

+420 773 277 316
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So, Ne + svátky: ZAVŘENO
Potřebujete poradit?
Popis O výrobci  Podobné produkty 
LickiMat UFO lízací miska
LickiMat UFO lízací miska
429 Kč
 Popis
Poznej mimozemský rozměr krmení a zábavy s UFO miskou s přísavkami, tohle tě bude bavit!

Lízací miska s výstupky, které znáte z podložek LickiMat Soother, má na zadní straně má 7 přísavek, takže ji snadno a spolehlivě umístíte tam, kam potřebujete. Je kulatá a má okraje zaoblené tak, aby zachytila létající kousky či sliny, ale také udržela stékající náplň v misce, i když je přichycená ve vertikální poloze.

Misku skvěle přichytíte i na hladké povrchy a koupání, fénování, stříhání drápků a podobné nepříjemné činnosti, se stanou najednou velkou mlsnou zábavou. Pro vašeho mlsouna bude UFO velká výzva a krmení pro něj bude mnohem zábavnější, delší a zdravější.

Miska UFO je ideální pro zmrazování tekutin a krémů ve vrstvách, takže v letních parných dnech dopřeje chladivou letní zábavu.

Čím naplnit LickiMat UFO?
Lízací miska UFO je vybavená drobnými výstupky po celé vnitřní ploše misky a je vhodná pro naplnění mokrým, mletým nebo tekutým krmivem nebo pro jemné mlsání, jako je např. psí arašídové máslo, lízací pasty, jemná paštika, jogurt apod. Obzvlášť zábavné krmení vytvoříte vrstvením dobrot, ať už s přídavkem nebo bez pevných pamlsků. Váš pes se tak může na dlouhou dobu zaměstnat pomalým krmenín a nacházením dalších překvapení.

Olizování zvyšuje chuťové vnímání a umožňuje mazlíčkům vychutnat si i malé množství jídla, proto napomáhá snižování váhy u psů, kteří rádi a hodně jedí, stejně tak jako pomůže rozjíst věčné vybíravky a zvýšit chuť k jídlu u nežravců.

Lízání má také velmi dobrý vliv na tvorbu slin, které pomáhají chránit zuby a dásně vašeho mazlíčka. Podložka je vyrobena z přírodního kaučuku, který jeho olizováním napomáhá odstranit i zbytky jídla způsobující zápach z jazyka vašeho psího kamaráda.

Zpomalený příjem potravy redukuje významným způsobem nadýmání, špatné trávení a snižuje riziko torze žaludku. Jednoduše potravinu namažte na podložku a nechte vašeho psa, aby si poradil, jak dostat veškerou dobrotu do posledního "drobečku".

Velkým benefitem lízací misky UFO je, že díky zaobleným okrajům zachytne veškeré kousky, které by padaly při vertikálním uchycení nebo odlétávaly od jazyka vašeho mlsouna při použití na zemi.

LickiMat lízací podložky/misky jsou skvělé na -->

Psychiku:
- snižují úzkost, nudu a destruktivní chování
- poskytují rozptýlení při stresující situaci
- korigují lízací návyky - dobré i špatné
- nahrazují nežádoucí olizování sebe sama

Trávení:
- zpomalí jedení a tím redukují nadýmání, riziko torze žaludku
- uspokojí delším požitkem z jedení
- více uspokojí nenasytné psy a pomáhá s redukcí váhy
- stimulují tvorbu slin a tím pomáhají čistit jazyk, zuby a dásně
- zvýšením tvorby slin podporují lepší trávení
- zvyšují chuť k jídlu u nežravců
- umožňují dávkovat potravu po malých dávkách

Materiál a údržbu:
- zdravotně bezpečný materiál (bez silikonu, BPA, PVC a ftalátů)
- snadno se čistí (vhodná do myčky nádobí)
- vhodné i do mrazáku i mikrovlnky
- protiskluzový materiál
- 7 šikovných příchytek na zadní straně

Materiál: netoxická potravinářská guma (přírodní kaučuk), bezpečná pro lidi a zvířata, netoxická, silikonu, BPA, PVC a ftalátů, recyklovatelná. Je z měkkého materiálu s protisluzovými vlastnostmi.

Rebel TIP: V parných letních dnech můžete LickiMat lízací podložku využít i jako ochlazující pomůcku. Do lízací podložky vetřete cokoliv, co má váš pes rád (nebo ji zalijte obyčejnou vodu či vývarem) a vložte do mrazáku. Po zmrazení má o váš mazlík o chladivou zábavu postaráno! Olizuje a zároveň se ochlazuje.

Upozornění: LickiMat není není žvýkací hračka. Nenechte ji mazlíčkem okusovat, při používání mějte zvíře pod dozorem.

Vhodné pro psy všech velikostí a také pro štěňata.

Výrobce : LickiMat
Dovozce a distributor: Rebel Dog
Poslední aktualizace: 2022/06
 O Výrobci
LickiMat

LickiMat

Dost okusování bot. Nudu teď zaženeš s lízací podložkou LickiMat a vychutnáš si na ní vše co máš rád. LickiMat jsou lízací podložky a misky, které zpomalují jedení, zahání nudu, podpoří uspokojení z dlouhého jedení a přináší mnoho zdravotních benefitů.