Powered by WebExpress
Veškeré kopírování textů, popisků a fotografií, či jejich části a jejich další užívání podléhá písemnému souhlasu provozovatele stránek.

Naše značky

Rebel Dog   ... něco jinýho pro vašeho psa!

U nás nekoupíte napodobeniny nebo řetězcové výrobky pochybné kvality.

  • originální značkové zboží - přímo od uznávaných výrobců z USA a Evropy
  • praktické chovatelské potřeby - nejen pěkný vzhled, ale hlavně skvělé využití
  • prověřená kvalita - nic nevydrží věčně, ale naše zboží vydrží mnohem déle
  • záruka funkčnosti - na vybrané zboží záruka vrácení peněz
  • velkoobchodní prodej - zajímavé velkoobchodní podmínky, nabídka pro veterináře

Že je naše zboží nevšední? ANO! Jsme Rebel Dog, a tak posouváme hranice psího světa!

Všechny uvedené značky nabízíme také velkoobchodně! Chcete se stát naším obchodním partnerem? Vstupte do sekce VELKOOBCHOD.


Applaws - britská krmiva pro psy a kočky

Dovážíme bezobilná holistická krmiva britské značky Applaws pro psy a kočky. Granule s obsahem masa až 80% jsou zcela bez obilovin! Široký výběr konzerv, kapsiček, paštik ...

Více ...K9 CARTS - invalidní vozíky pro psy a kočky

Invalidní vozíky pro psy a kočky K-9 Carts jsou vyráběny a patentovány v USA. Mají skvěle řešenou konstrukci z hliníkových profilů s práškově lakovaným povrchem. Jejich velkou výhodou oproti podobným levným výrobkům je jejich profesionální konstrukční řešení, které umožňuje plnou nastavitelnost vozíku na rozměry vašeho pejska nebo kočičky a možnost snadného rozložení pro pohodlný transport.

Více ...PetVet - veterinární přípravky nové generace

Veterinární přípravky PetVet jsou nové svým složením a kombinací účinných látek. Přejděte na vyšší level a podpořte klouby, trávení nebo imunitu svého psa opravdu účinně! S PetVet ART můžete významně podpořit léčbu nádorů - jedinčný přípravek na trhu!

Více ...Planet Dog - nejlepší žvýkací hračky na světě

Planet Dog - nejlepší psí míčky na světě! Žvýkací hračky z Orbee-Tuff® od Planet Dog nemají konkurenci. Přečtěte si o výhodách, které v sobě skrývají. Na jeden míček je jich fakt dost. Ale pozor, skvělý materiál nestačí! Každý pes žvýká jinak, vyberte mu hračku na míru ... Chew-o-Meter vám poradí.

Více ...Nina Ottosson - pamlskové hlavolamy, psí společenské hry

Nemůžete na procházku a Váš pejsek se nudí. Co teď? Zahrajte si spolu o pamlsky! NINA OTTOSSON nabízí vzrušující, zábavné a důmyslné hlavolamy rozvíjející logické myšlení a inteligenci psa. Se svým mazlíčkem zažijete spoustu zábavy a radosti. Spolehlivě zaženete nudu a hraním si vytváříte pevnější pouto.

Více ...Thundershirt - uklidňující vesta pro psy

Odstraní strach, úzkost a stres - bez léků a bez výcviku - rychle a jednoduše! Thundershirt je uklidňující vesta s patentovanou technologií. Principem účinku je jemný konstantní tlak, který má výrazný uklidňující účinek při problémech s úzkostí, strachem nebo hyperaktivitou. Thundershirt - rychlá, jednoduchá a spolehlivá pomoc vašemu psovi bez rizika!

Více ...Hot Doll psí milenka - první erotická hračka pro psy

Je to unikátní hračka s nadčasovým designem vyvinutá francouzskými návrháři agentury Feel Addicted a je vyráběná ve Francii. Stali jsme se výhradním dovozcem této velmi poptávané psí erotické pomůcky a nyní jí nabízíme psím náruživcům i u nás.

Více ...Položek:  0
Cena s DPH:  0

Prodejna
Radlická 65
150 00 Praha 5 - Smíchov


tel.: +420 235 316 316
mob.: +420 773 277 316
e-mail : obchod@rebeldog.cz

Prodejna otevřena: 
Pondělí - Pátek:   9:00 - 19:00
Sobota:   10:00 - 15:00